Kahve Falında Kurbağa Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında kurbağa kafası görmek; neredeyse tüm fal bakıcıları tarafından özel hayatınızda meydana gelecek üzücü olaylara yorumlanır. İlişkisi olan kişiler sevgililerinden veyahut eşlerinden büyük bir darbe görebilirler. İlişkinizde işin içinden çıkılamayacak derecede büyük sorunlar olacak. Karşı tarafın sizleri aldattığı haberini alabilirsiniz. Evli kimseler için de aldatma ve benzeri durumlar yaşanacak. Eşinizin başka biri ile gizli beraberliğinin olduğunu işitebilirsiniz.

Falda kurbağa kafası görmek; aşk ilişkilerindeki büyük yalanların en sonunda gün yüzüne çıkacağını simgeler. Sizin ya da karşı tarafın yalanının ortaya çıkması, ilişkinizi çıkmaza sürükleyecek.

Kahve fincanında kurbağa şekli çıkması, evlilik ve resmiyet kazanmayan ilişkilerde erkek tarafının hayat arkadaşını aldatacağına yorumlanır. Bu yüzden falına bakılan kişinin cinsiyeti bu sembolde önemli rol oynar. Eğer kahve falına bakılan kişi kadınsa, kocası ya da sevgilisinin başka kadınlar ile beraber olduğunun haberini alacak. Falına bakılan kişi erkekse, eşini ya da sevgilisini aldattığı yakında öğrenilecek.

Falda görülen kurbağa sembolü, bazen âşık olduğunuz kişinin sizi üzecek sözler ve hareketler içerisinde olacağına yorumlanır. Beraberliği olanların karşı tarafa güvenleri sarsılacak.

Kahve falında kurbağa başı görmek

Sevgilinizin sizi terk edeceğine yorumlanır. Bu sembol genelde aşk hayatında ayrılığı çağrıştırır. Eğer hayatınızda kimse yoksa eski sevgiliniz ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında kurbağa kafası görmek

Falına bakılan kişinin moralini bozan figürler arasındadır. Sevgilinize ya da eşinize göz koyan birini simgeler. Bu kişiye karşı önleminizi baştan almazsanız, sevdiğiniz ile aranıza girecek. Falda kurbağa yüzü görmek, beraber olduğunuz kişinin yüzünüze itiraf edemediği şeyler olduğuna yorumlanır. Aynı şekilde, fincanda kurbağa başı çıkması ilişkilerde gizlenen gerçekleri ifade eder.

Kahve falında kurbağa yavrusu görmek

İlişkilerde ufak tefek tartışmaların olacağını gösterir. Sevdiklerinizin sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz ve aranızda bu yüzden bazı sıkıntılar yaşanabilir, kırıcı sözler sarf edilebilir.

Kahve falında kurbağa kafası ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu sembolü aşk hayatı yerine iş hayatlarına da yorumlayabilirler. Fincanda çıkan kurbağa işareti aşk hayatında negatif ve iş hayatında pozitif olayların habercisidir. Okuyanlar ya da çalışanlar için son derece verimli bir dönem olacak. Başarılı olacağınız bir döneme girmişsiniz ve yakında hedeflerinizden birine ulaşacaksınız. İş hayatında başarılı olmanız, gelirinizin artmasını sağlayacak. Okuyanlar ise, sınavlarında tüm çabalarının karşılığını alarak, başarılı olacaklar.

Kahve falında kurbağa kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.