Kahve Falında Araba Süren Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında araba süren adam görmek, gerçekleşen bir hayalin işaretidir. Fal sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeyin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bu almak istediği bir araba bir ev olabileceği gibi girmeyi hayal ettiği bir iş yada uzun zamandır sevdalı olduğu biri ile yaşanacak bir aşk olabilir. Kurduğu hayal her ne ise bu hayali gerçekleşecek üstelikte hiç beklemediği bir anda gerekli imkanlar kendiliğinden ayağına gelecektir.

Falda araba süren adam görmek, yalnız kalmakla yorumlanır. Kişi aldığı bir karar nedeni ile yalnız bırakılmış ve çevresinde ki hiç kimse bu kararı desteklemeyerek tek başına bırakmışlardır. Hatta aldığı bu karar nedeni ile bazı kişiler tamamen karşı çıkıp cephe almışlardır. Bu kararın doğru ya da yanlış olduğunu zaman gösterecektir.

Bir diğer yorumu ise arabanın gidiş yönü saat yönünde ise bu önünde neşe ve mutlulukların kendisini beklediği ve hızla sıkıntılarından arınacağı anlamına gelir. Fakat saat yönünün tersine gitmekte ise bu durumda sıkıntılı bir döneme doğru ilerlediği ve bir süre bu sıkıntıların katlanarak artacağı içinde bulunduğu yılın sonuna kadar bu talihsizliklerin devam edeceği bu nedenle yıl sonuna kadar ani karar ve yatırımlardan uzak durması anlamına gelmektedir. Uzak bir yolda kendi kullandığı bir araba ile ziyaretinize gelecek birini simgeler. Bu kimse uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız yada eski bir dostunuz olabilir.

Kahve falında araba süren adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.