Kahve Falında Büyük Köklü Ağaç Görmek Ne Demek?

Kahve falında büyük köklü ağaç görmek, neslinizin uzun yıllar devam edeceğini gösterir. Hayırlı bir evlilik yapıp birden çok çocuk sahibi olacağınızı; çocuklarınızın torunlarına kadar oldukça ileri bir nesli görme imkanınızın olacağını gösterir. Çocuklarınızın size her zaman büyük gururlar yaşatacağını ve kocaman, mutlu bir aileye sahip olacağınızı müjdeler.

Kökler ne kadar büyük görünüyorsa aileniz de o kadar büyük ve köklü olacak demektir. Ailenize beklenmedik biçimde yeni üyeler katılabilir ancak bu durum hem sizi hem de ailenin diğer üyelerini oldukça memnun edecek.

Falda büyük köklü ağaç görmek, oldukça asil ve köklü bir aileyle alışveriş yapmak ya da bu aileyle akrabalık kurmak anlamına gelir. Çok soylu bir aileden gelen genç ve başarılı biriyle evlenebilir ya da çocuklarınızı veya aileden birini böyle biriyle evlendirebilirsiniz.

Çalışma ortamında da oldukça asil ve belli bir seviyesi olan insanlarla bir araya gelmek; kaliteli bir ortamda başarılı işlere imza atmaktır. İyi insanlarla birlikte onlar gibi iyi ve düşünceli bir hale gelmektir.

Üzüntü ve dertlerinizden en kısa zamanda kurtuluyorsunuz.  Çok yakın bir zamanda seni mutlu edecek bir haber alacaksın. Yeni birisi ile tanışacaksın. Uzun bir ilişkiniz olacak. Hayatında önemli bir yer alacak. İş hayatında başarıya ulaşacaksın. Tanıştığın kişi ile bir yola gireceksiniz. Nişan gibi.

Kahve falında büyük köklü ağaç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.