Kahve Falında Avokado Görmek Ne Demek?

Kahve falında avokado görmek, kişinin bir büyüye uğradığı anlamına gelir. Birileri tarafından büyülenmiş ya da üzerine okunmuş olabilir. Kişinin yaşamış olduğu sorunlar, aslında arka planda o kişi için oldukça hayırlı gelişmelerin önünü açacağı anlamına gelir. Bu nedenle sorunlar karşısında olabildiğince sabır etmeli ve bu sorunları çözmek için büyük bir azim göstermelisiniz. Eğer siz elinizden gelen tüm fedakarlıkları yaparsanız sorunlarınız en kısa sürede çözülecektir.

Falda avokado görmek, mana alemi ile yorumlandığından herhangi bir nazar, büyü ya da duaya maruz kalmış olduğu söylenebilir. Yakınında bir yerde ona zarar vermeye çalışan birileri olduğu aşikardır. Üstelik bu kimseler günah olan büyü ile zarara uğratmak istemektedirler.

En kısa zamanda kendine yapılan büyüyü çözmesi, büyüyü yapanı bulup kendinden uzaklaştırması gerekmektedir. Kişinin bir muska taşıdığı anlamına gelir. Evinde bir yerlerde okunmuş bir muska olabileceği gibi, herhangi bir eşyası, sürekli yanında taşıdığı yada devamlı kullandığı bir eşyası üzerine de okunmuş olabilir. Ehil kimseler tarafından kendisinden bu büyüleri duaları uzaklaştırmalı ve çevresindeki art niyetli insanlara da dikkat etmelidir. Bilen bir kişi tarafından yorumlanırsa çok enteresan yorumlar ortaya çıkabilir.

Fala bakan kimse eğer sembolleri tanıyabiliyor ve yorumlayabiliyor ise anlamlandırmak daha kolaydır. Fakat hiçbir anlam taşımayan bir şekilde dizilmişse bu durumda falın önü kapatılmış, üzerinde ki büyü nedeniyle olacaklar doğru olarak görülemez demektir. Bir türlü çocuğu olmayan biri ise bu büyünün çocuk sahibi olamaması için, evlenemeyen biri ise kısmetlerini bağlamak için, bir türlü iş bulamayan biri ise nasibini kesmek için yapıldığı anlamına gelir.

Kahve falında avokado görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.