Kahve Falında Sallanan Sandalye Görmek Ne Demek?

Kahve falında sallanan sandalye görmek, öncelikle bir bunalmışlıktan çıkmanızın habercisi diyebiliriz. Birkaç anlam taşımaktadır açıkçası ama siz bu anlamlar arasında kendinize uygun olanı düşünmelisiniz. Başka bir yere taşınma olasılığının olduğu anlamına gelir, ama inanın ileride bunu iyi ki yapmışım diye düşüneceksiniz. Bu yüzden taşınmaktan korkmayın. Bugün bazı kimselerin “geleceğin anahtarı” olarak inandıkları kahve fallarında sallanan sandalyenin ne anlama geldiğini açıklamaya çalışacağım.

Size birçok kapı açabilir, tek başınıza karar vermemenizi tavsiye ederim. Konuya hakim birkaç kişi ile konuşmak kesinlikle size yardımcı olacaktır. Başka bir anlamı ise aşk hayatınız ile ilgili.

Eğer ki sevgilinizin ya da eşinizin adında s varsa ve eğer ki aranızda küçük bir tartışma olmuşsa lütfen konunun üzerine çok düşmeyin, biraz alttan almayı deneyin. Sonunda üzülme olasılığınız var ama kimse siz kötü olun istemez değil mi? Biraz sular durulduktan sonra anlayacaksınız ki çok küçük bir mesele imiş. Büyüklüğüne göre de değişmektedir. Eğer sallanan sandalye görür iseniz bayandan ve eğer ki büyük sallanan sandalye görür iseniz bir baydan bir yardım göreceğiniz gözükmektedir.

Eğer ki çalıştığınız yerde bir bay ya da bayan var ise ondan güzel bir hediye alacağınız ve bunun sizi mutlu edeceği gözükmektedir. Bardakta çıkan sembolün bu kadar anlam taşıyacağına inanın. Sizin de bildiğiniz üzere eğer bir bilen kişilere gider iseniz onun sizlere çok daha kapsamlı bir şekilde yardımcı olacağını bilmekteyiz.

Bir konuda oldukça ısrarcı davranarak sevdiklerinin bile kafasını ütülemektir fakat sonuç itibari ile fal sahibi ihtiyacı olan şeyi elde edecektir. Bu konu her ne olursa olsun fal sahibi asla vazgeçmeden istemektedir ve azminden taviz vermediği için de başarısı şaşırılacak bir durum olmaktan çıkacaktır. Bekar fal sahibi için sevdiğiyle evlilik yolunun göründüğü de söylenebilir. Kısa bir süre sonra hayatınıza yeni biri girecektir. Bu kişi hayatınıza girdiğine çok ama çok mutlu olacaksınız.

Birilerinin üzerine vazife olmadan fal sahibinin işlerine karışmak istemesi olarak da yorumlanabilmektedir. Fakat fal sahibi kimin ne söylediğini ve istediğini asla umursamadan kendi doğru bildiğini yapacak ve haklı olduğunu da herkese ispat edecektir. Ayrıca ufak bir kaza atlatmakla da yorumlanabilir. Karşınıza çıkacak olan birinin sizin ona kavuşmanız için atılımda bulunmanız gerekir. Onu elde etmek o kadar kolay olmadığından birkaç hamlede bulunarak onu elde etmeye çalışabilirsiniz.

Eğer okuyor ve bir sınava hazırlanıyorsanız, sınavınızı kazanacağınıza ve istediğiniz okula gideceğinize dalalet edilir. Okulunuzu bitirmiş iseniz güzel bir kuruma yerleşeceğinize dalalet edilir. Sizi çok mutlu edecek ve sevindirecek bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Mutsuz olduğunuz bir anda bir arkadaşınız sizi neşelendirmek için yanınıza koşabilir.

Hayatınızda, bir şeylere karar vermeniz gereken bir döneme girdiğinizin habercisidir. Kendi hayatınız için önemli kararlar almışsınızdır ancak bu kararınızı uygulayabilmek için yakın çevrenizden onay bekliyor olabilirsiniz. Bu kişi babanız olabilir. Onu ikna etme yollarını aramalısınız.

Kahve falında sallanan sandalye görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.