Kahve Falında Ayakkabı Görmek Ne Demek?

Kahve falında ayakkabı görmek, ayakkabı sembolünün çok değişik anlamları vardır. Çoğu zaman sıkıntılı bir duruma işarettir. Ayakkabı sembolü görüldüğünde fal sahibi kesinlikle küçük de olsa bir hayır işlemelidir. Ayakkabı sembolü seyahat anlamına da gelebilmektedir. Uzak yerlerden misafir geleceğinin, kısmetin açılacağının habercisidir.

Falda ayakkabı görmek, fal sahibinin kadın ya da erkek olması fark etmez. Çoğu zaman da kısmet olarak yorumlanır. Eğer fal sahibi bayan ise yakın zamanda doğru ve dürüst bir erkekle karşılaşacağına, fal sahibi erkek ise güzel bir bayanla tanışacağına işarettir. Ayakkabı giyme zorunluluğu olan bir ihtiyaç olduğundan eğer fincanın ortasında çıkmışsa bazı sıkıntılı dönemler yaşanacağının habercisidir. Ayakkabının ayakları koruyan bir ihtiyaç olması nedeniyle de hayatımızdaki yükler, sorumluluklar, eziyetler olarak yorumlandığı da olur. Kahve fincanının tabağında orta kısımda çıkmışsa misafir geleceğine işarettir.

Eğer tabağın kenar kısımlarında çıkmışsa tam tersi misafir olarak gidileceğinin habercisidir. Eğer ayakkabı topuklu ayakkabı ise gelecek hayatınızın hayırlı adımlarla oluştuğu ve sizden sonraki nesillerin de hayırlı bir hayatlarının olacağı anlamına gelir. Yarınları düşünerek temkinli davranan bir kişi olduğunuz anlamına gelir.

Topuklu ayakkabı inanç, güç, kudret ve sabrın işaretçisidir. Ayrıca faldaki topuklu ayakkabı aşk hayatında bazı problemlerle karşılaşılacağı anlamına da gelir. Ancak doğru tespit ve doğru yorumlar için fincandaki diğer figürleri de dikkate almak gerekir.

Cinsiyet fark etmeksizin hayırlı bir olaya yorumlanır. Kadın ayak kâbusu yada erkek ayak kâbusu fark etmez, falına baktıran eğer kadın ise, hayırlı bir erkek ile karşılaşacağına, erkek ise, hayırlı bir kadınla karışılacağına işarettir. Eğer bekar iseniz, yakın dönemde karşınıza çıkacak kişileri fark etmelisiniz o kişi sizin hayatınızın aşkı olabilir. Çünkü falınızda ayakkabı görüntüsü çıkmış ise hayırlı bir kısmetin habercisidir. Başka alimlere göre de ayakucu ise, yola işarettir.

Yakın bir zamanda uzun süreli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hatta ne kadar evinize gitmek isteseniz bile gidemeyebilir karşınıza hep başka yollar çıkabilir. Bunların dışında, ayakkabı bizler için mecburi bir gereksinimdir. Bundan yola çıkarak, eğer ayakkabı görüntüsü fincanın ortasında ise, sizi bir sıkıntının ve sorunun beklediğine dalalet edilir.

Maddi sıkıntılara ve ailevi sorunlara da işaret olabilir. Üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlar olmasa da bir takım maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu noktada hiç ummadığınız ve uzak diyarlardan gelen bir yakınınızdan yardım görebilirsiniz. Falınızda ayakkabı çıkması, uzun süreli bir seyahate çıkacağınızın da bir habercisi olabilir.

Kahve falında ayakkabı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.