Kahve Falında Surat Görmek Ne Demek?

Kahve falında surat görmek, kötü geçen hadiselerin arkasından doğacak kısmete ve başarıya da delalet eder. Yaşadığınız kötü bir ayrılık, sizi iş hayatınızda daha da çok çalışmaya ve bu çalışmanın getireceği başarının göstergesidir. Yakalayacağınız bu başarı sizi ileride eskiye bakıp üzüldüğünüz günlerin ne kadar gereksiz olduğunu gösterecektir.

İş gezinizde karşılaşacağınız kısmet ise başarınızın getireceği bir hadise olacaktır. Bu hadiseyle gelişecek olan gelişmeler ışığında mutluluğunuz artacak ve yeni başlangıçlar için adımlar atılacaktır. Aynı zamanda kişinin kalbinin temizliğini, saflığını ve iyi niyetini simgelemektedir. Ancak bu iyi niyeti saflığı kötüye kullanıp kalbini kıra kişiler olacaktır. Bu kişilere karşı sergileyeceği tavır fal sahibini ileride üzülmesine neden olacaktır.

Sonunda kazananın hep iyilik olacağı için kişi sergileyeceği bu davranışlarından vazgeçmesin, benliğini bozmak isteyen kişilere karşı sergileyeceği doğru tutum ve davranış onu ileride daha mutlu bir sona götüreceğini belirtir.

Manevi anlamının yanı sıra maddi yaşam ile ilgili de ipuçları taşımaktadır. Eğer falına bakılan kişi maddi anlamda sıkıntılar çekiyorsa, örneğin borçları var ise ve ödemekte zorlanıyorsa, içi boş kalp simgesi en yakın zamanda tüm borçlarından kurtulacağını, eline hayırlı bir yerden para geçeceğini gösterir. Elinize geçecek olan bu para hiç beklemediğiniz biri aracılığı ile uzak bir yoldan gelecektir. Üstelik ihtiyacınız olandan fazla bir miktarda olacaktır.

İş ve eğitim yaşamına yorumlandığında ise başarı ve terfi olarak ifade edilmektedir. Kişinin üzerinde çalıştığı bir projesi var ise bu proje yüzünden yaşadığı sıkıntılar sona erecek ve hayırlısıyla, başarılı bir sonuç alacak demektir. Aynı zamanda bu başarının sevincinin tek başına yaşanmayacağını peşinden gelen başka başarı haberleri ile katlanacağını da göstermektedir.

Kahve falında surat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.