Kahve Falında Baş Harf Görmek Ne Demek?

Kahve falında baş harf görmek, yeni bir kişi ile tanışacağınızın göstergesi olabilir. Durgun ve sakin geçirdiğiniz bir dönemin ardından yoğun bir tempoya adapte olmakta biraz zorlanabilirsiniz. Saçma sapan düşüncelerden beyninizi arındırmalısınız. Maddi ve manevi yönden rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz.

Yaşadığınız sıkıntıları falda baş harfi çıkan bir kişinin yardımı ile daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Tüm yaşantınızı sevdiklerinize göre ayarlamak zorunda gibi hissetmeniz sizi gereksiz bir baskınlarına sokuyor ve bunalmanıza neden oluyor.

Falda baş harf görmek, yaşadığınız sıkıntılarınızı birinin yardımı ya da desteği sayesinde aşacağınızı gösterir. Çevrenizdekilerin her zaman ilgi odağı olmayı başarıyorsunuz ve bu herkesin dikkatini çekiyor. Bu aslında sizden kaynaklanan bir durum değil, duruşunuz, tavrınız ve karakterinizden kaynaklanan bir durum olarak meydana geliyor.

İş hayatında falınızda baş harfi çıkan bir kişinin de yardımı ile hak ettiğiniz çok güzel mevkilere gelebilir ve büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Falınızda baş harfi çıkan kişi tarafından hazırlanmış güzel bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlığın ile ilgili sıkıntı çekeceksin. En kısa zamanda bu durumu atlatacaksın. Ailen ile bir tatil planındasın. Bunun gerçekleşmesi zaman alacak. Yakın zamanda kumral bir erkekle tanışacaksın. Güzel bir ilişkin olacak. Sevineceğin bir sürpriz ile karşılaşacaksın. Yüreğini yakan bir derdinin üzerine birisi su serpecek.

Kahve falında baş harf görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.