Kahve Falında Nişanlık Görmek Ne Demek?

Kahve falında nişanlık görmek, bekarlar için kısa bir süre sonra biri ile tanışarak bu kişi ile evlenmek isteyeceğinize evli iseniz bir yakınınızın cemiyetine gideceğinize yorumlanabilir. Kabarık ve tarlatanlı şekilde ise zorluktan sonra yaşanılan feraha işaret eder. Bu kısa süreli bir rahatlama olup sıkıntılı dönemlere bir daha düşmemek için paranızın kıymetini bilip ona göre harcamalar yapmanızda fayda olacağı şeklinde yorumlanır.

Açık renk ve sade ise mütevazi bir kişiliğiniz olduğu ve bu yüzden çevrenizde çok sevilen birisiniz. Çok çalışkan olduğunuz için azimli ve hak ettiğiniz yere ağır adımlarla ilerleyerek geleceğiniz ama yere sağlam bastığınız için zor günleri geride bırakıp iyi bir hayatınızın olacaktır.

Falda nişanlık görmek, eğer fincanda alt kısımlarda ise evlenmeyi düşündüğünüz kişi ile bir müddet daha beklemek zorunda kalacağınız ama niyetine girdiğiniz için yakın bir zamanda bu isteğinizin gerçek olacağının göstergesidir.

Alt kısımda olması kafanızda dileğinizin daha olgunlaşmadığını, zamana ihtiyacı olduğunu, engeller teşkil ettiğini bir şekilde ifade eder. Koyu renkte olması bu nişanın pek istenmediğinin ama sizin talebinizle gerçekleşeceğinin bu yüzden canınızın biraz sıkılacağının göstergesidir.

Anlamsız bir hafta geçirmekten şikayetçisiniz ve hayatınıza biraz heyecan dahil olsun istiyorsunuz. Kız arkadaşınız ile aniden yolları ayırma kararı almak size hiç iyi gelmemişe benziyor. Son bir çaba ile kendinizi affettirmeye uğraşacaksınız. Alacağınız cevap kesinlikle evet olacak bu yüzden elinizi çabuk tutun. Bazen kendinizi çok yorgun hissediyor ve işleri sürekli ihmal ediyorsunuz.

Kahve falında nişanlık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.