Kahve Falında Vida Görmek Ne Demek?

Kahve falında vida görmek, çeşitli haberlerin müjdecisi iken farklı konularda da fikirler verir. Kahvelerinizi içtiniz şimdi sıra geldi bu fincanların size neler anlattığına. Hayatınızdaki bazı olumsuz durumların yoluna gireceğini göreceksiniz. Sizin için yeniyi işaret ediyor bu yeni şey bir iş olabilir yeni bir ev olabilir yeni eşyalar yeni bir aşk ya da yeni arkadaşlıklar yani hayatınıza mutlaka bir yenilik gelecek fakat ne olduğunu zaman gösterecek.

Yapacağınız iş sözleşmesi olacaksa eğer bu çok sağlam ve dayanıklı olacaktır asla pişman olmayacağınız işlere imza atacaksınız. Bu dönem içinde yapacağınız iş anlaşmaları ve ortaklıklar sizin yeni ve başarılı bir yol tutmanızı sağlayacaktır.

Falda vida görmek, her türlü ilişkide sağlamlığa ve güvenliğe işaret eder. Yakın zamanda ağır bir hastalığa yakalayacağınıza işaret eder ama çok üzülmeyin çünkü siz bu hastalığı atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hayattaki en büyük isteğiniz bir çocuk sahibi olmaktır. Eğer gönül eşinizi bulursanız hemen ardından bir çocuğunuz olacak ve bu çocuk mutluluğunuzu perçinleyecek.

Evliliğinizi kıskanan çok sayıda insan var çünkü kocanızın size karşı kibar ve nazik tavırları insanları imrendiriyor. Çocuklarınız hakkında almanız gereken bazı kararlar var fakat onlara şimdilik birey hissettirmemelisiniz. Hareketli günlerden hoşlanmıyorsunuz ama bu hafta bol koşuşturmalı günler sizi bekliyor. Akrabaların bir araya gelmesi dedikodu kazanının kaynamasına sebep olacağı için ikili sohbetlerden uzak durmalısınız.

Kahve falında vida görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.