Kahve Falında Kuşun Üstünde Yük Görmek Ne Demek?

Kahve falında kuşun üstünde yük görmek, maddiyatla ilişkilendirilebilir. Öncelikle kişinin maddi kazanç ile ilgili gelişmelere sahip olacağı yönünde değerlendirilir ve eski yaşamına oranla daha az emekle daha çok ve daha rahat kazanca ulaşacağına işaret eder. Kişi yakın bir zamanda beklemediği bir miktarda maddi kazanç elde eder ve bu kazancını olumlu, hayırlı işlerde kullanacaktır. Ayrıca kadın ya da erkek fark etmeden, yakın çevrenizde bulunan bir kişinin sizinle bir konu hakkında konuşmak istediği, ancak buna bir türlü cesaret edemediğine dair yorumlanmaktadır.

Falda kuşun üstünde yük görmek, yüzün ifade şekline göre de yorumlanır. Örneğin mutlu ise, çok yakın bir zamanda yaşanılacak olan güzel bir olayın yaklaştığının habercisi olarak yorumlanır, eğer asık ve üzgün ise yine aynı şekilde, çok yakın bir zaman içerisinde yaşanılması beklenen olumsuz, hüzünlü bir durumun meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Yeni gireşeceğin bir iş, yeni bir ev ve eşya almanı sağlayacak. Kazancının artması etrafında dost gibi görünüp seni sömürmeye çalışacak insanların sayısını arttıracak. Bu aralar seni her türlü kötülük ve kem gözlerden korumak isteyen bir güç etrafında dolanıyor. Etrafına dikkatlice bakarsan bu kişinin sana çok yakın bir erkek olduğunu fark edeceksin.

Çalışma hayatındaki durgunluğa senin dikkatsiz harcamaların eklenince maddi sıkıntı yaşaman kaçınılmaz son olacak. Yalnız ve mutsuz olduğun bir anda ilişkilere olan şüpheli bakışını yok etmeyi başaracak bir adam hayatına girecek. Bu adam geçmişte yaşadıklarından dolayı yaşadığın güven sorununu yok etmekle birlikte mutluluktan başının göğe değmesini de sağlayacak. Güzel günler çok yakında.

Kahve falında kuşun üstünde yük görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.