Kahve Falında Minibüs Görmek Ne Demek?

Kahve falında minibüs işareti görmek, kelimeden de anlaşılacağı gibi fal sahibinin aklını kurcalayan veya uzun zamandır sormak istediği ancak sormaya cesaret edemediği bir takım soruları, yakın zaman içinde cevap bulacağına delalet eder. İşaretin nerede olduğu, sorulacak olan sorunun derinliğini ifade etmektedir.

Eğer fincanın dibinde belirmişse, çok uzun süredir sorulmak istenen ancak cevabından çekinilen bir soru olarak ifade edilir. Fal sahibinin aşk hayatında önemli rol oynar. Partnerine sormak istediği sorunun ehemmiyeti tedirginlik yarattığından cesaret edememektedir. Ancak soru sonunda alacağı cevap bu kadar süre beklediğine değecek ve sonunda mutlu olacağının habercisidir.

Baş taraflarda belirmişse güncel hayatta cevabını bulamadığı bir olayı belirtmektedir. Her ne kadar iş ve aşk hayatını etkilemese de fal sahibinin kafasını kurcalamaktadır. Bulacağı cevap mantık yönünden rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Ruya tabir

Falda minibüs görmek, kimi zaman hane içinde çekilen sıkıntılardan kaynaklı, bu sorunu nasıl çözebileceğini bilmediği için bilincini bulandırmaktadır. Ancak endişe edici olmadığı için kişi kendini rahatlatmalı ve cevabını derinlerde aramak yerine en kısa yoldan o cevaba ulaşması gerekmektedir. Kişinin partneriyle başaracağı bu gibi problemlerin günlük hayatında kişiye hiçbir sıkıntı yaratmayacağını ifade eder.

Geçmişte veya yakın zamanda kendine sorduğu soruların cevabı, gelecekte kişiyi, partnerini ve hanesinde yaşayan diğer kişileri mutlu edecek hadiselere işarettir. İleride yaşayacağı mutluluk onu geçmişte duyduğu kaygının ne kadar gereksiz olduğunu gösterecektir.

Kahve falında minibüs görmek, sizi anlamayan insanların arasında kalacağınıza dalalettir. Siz her ne kadar kendinizi ifade ettiğinizi düşünseniz bile karşı tarafı zor durumda bırakacak hareketlerde bulunabiliyorsunuz. Bu sebepten de insanlarla iletişim kurarken çok daha açık sözlü olmanızda fayda vardır. Çünkü fikirlerinizi kabul etmeseler bile bu sizi yanlış anlamalarından iyidir.

Ayrıca bu işaret hayatınızda çok gereksiz insanların olduğunu da simgeler. Onları hayatınızdan çıkarmadıkça anlamsız konuşmaları ve sizi gereksiz yere oyalamaları yüzünden asıl ilgilenmeniz gereken şeyleri kaçırabilirsiniz. Tabii buda doğal olarak sevdiğiniz insanları ihmal ediyormuşsunuz gibi bir izlenime yol açar.

Kahve falında minibüs görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.