Kahve Falında Duvar Görmek Ne Demek?

Kahve falında duvar görmek, genellikle resmi dairelerle olan bir takım işleri ifade etmektedir. Alacak verecek davası, boşanma davası ya da herhangi bir nedenden dolayı devlet dairelerine kişinin işinin düşmesi olarak birçok anlamı yükleyebiliriz. Ancak fincanın tüm kenarlarını kaplıyor ise bu görüntü kişinin içinden çıkamadığı işleri ve de sabit fikirlerinin faldaki vuku bulmuş halidir.

Bir nevi kişinin yıkamadığı tabuları olarak da ifade edilebilir. İçe dönük ruh halinden kurtulmalı ve de yaşamındaki güzelliklerin farkına varmalıdır. Kendisini hayatın kötü ayrıntılarına takılmaktan kurtarmalı, kendi aydınlığını kendi yaratmalıdır.

Falda duvar görmek, aynı zamanda, sağlam ve zinde bir yaşamın da simgesi olabilir. Eğer ki bir bitki ile etkileşim halinde görülüyor ise, mesela sarmaşıklara dolanmış ise sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor demektir. Hasta ise, bu figür hastalıktan kurutuluşunun işareti niteliğindedir.

Eğer ki iki insan silueti arasında oluşmuş ise, bu aile bireyleri, arkadaşlıklar, sevgili ya da eş ile aralarında oluşmuş ya da oluşacak olan ceviz kabuğunu doldurmayacak cinsten sıkıntıları ifade edebilmektedir.

Kısa dönemli bir anlaşmazlığın gerçekleştiğine, ancak aşılamayacak bir sorun olmadığına işarettir. Eğer harabe şeklinde ise, bu bir kurtuluşun rahata varışın simgesidir. Özellikle ekonomik olarak güçlü ve verimli bir döneme girilerek yapılan iş ve yatırımların meyvelerini yiyeceğiniz anlamına gelir.

Bayrak ile görülen ise resmi bir süreç sonunda mal, toprak ya da yüklü miktarda bir parayı kolaylıkla tahsil ederek, hak edilen kazanca kısa sürede sahip olunacağını ifade eder.

Kahve falında duvar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.