Kahve Falında Mücadele Görmek Ne Demek?

Kahve falında mücadele görmek, tuttuğunu koparan, insanları azmi ve çalışkanlığıyla kendine hayran bırakan özel karakterli kişileri temsil eder. Geldiği önemli pozisyonlarla sadece zekasıyla değil çok çalışması sayesinde de gelmiş olan, kendisini, kapasitesini ve sınırlarını bilen sorumluluk sahibi biri olduğunuzu ya da böyle biriyle hayatınızın çok büyük bir döneminde bir arada bulunacağınızı gösterir. Eşiniz ya da çocuklarınızdan biri çalışma azmi ve başarıya ulaşan yoldaki sabrıyla sizi gururlandırabilir ve şaşırtabilir.

Falda mücadele görmek, bir dönem büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı ancak sabredip göğüs gerdiğiniz takdirde büyük bir mutlulukla ödüllendireceğinizi haber verir. Tembellikten hoşlanmayan, her an çalışma ve üretme halinde olan insanları temsil eder.

Ayrıca uzun zamandır sıkıntı çeken bir aile bireyinden ya da arkadaştan güzel bir haber alabileceğinizi gösterir. Üzerinde çok çalışmanızı gerektirecek yeni bir projeyle görevlendirilip belli bir dönem projenizi kabul ettirmek konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak pes etmeyip projenizin her zaman arkasında durmanız sonucunda oldukça büyük bir başarıya imza atıp, adınızı tarihe altın harflerle yazdırabilirsiniz.

Eski kocanızdan boşanma sürecinde sizi hiç yalnız bırakmayan ve sürekli moral olan arkadaşlarınızdan birinin size çok ihtiyacı olacak. Bu ay maddi yönden rahatlık içinde olabilirsiniz ama çocukların ekstra masrafları çıkabilir o yüzden harcamalarınızı dikkatlice yapmalısınız. Kafanıza takılan eski düşünceleri ardınızda bırakıp yeni bir ilişkiye doğru yelken açmak üzeresiniz. Bu ilişkiye karşı çıkacak iki kişi görünüyor.

Kahve falında mücadele görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.