Kahve Falında Yarım Surat Görmek Ne Demek?

Kahve falında yarım surat görmek, tanıdığınız fakat beklemediğiniz biri tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir. Bu yüzden çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz. Sizi kötü konumlara sürüklemek isteyen dost görünümlü düşmanlarınız ile yüzleşeceksiniz.

Özellikle iş hayatında kimseye güvenmemeniz gerekebilir. Sadece kendinize ve sezgilerinize güvenin. Akraba ilişkilerinizde sürekli olarak tartıştığınız ve iyi anlaşamadığınız bir tanıdığınızla aranız, sonunda düzelecektir. İyi niyetli ve sakin olmanız gereken konuşmalar içinde bulunabilirsiniz.

Aşk hayatınızda sevgiliniz ya da eşiniz ile aranıza üçüncü kişiler girmek isteyebilir. Ayrıca hiç beklemediğiniz bir zamanda başınıza kötü olaylar gelebilir. Uğursuzluk olarak ifade edilen yarım surat sembolü, dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Falda yarım surat görmek, geçmişte yaşadığınız sıkıntıların çok yakın bir zamanda alınacak güzel bir haberle sona ereceğine işaret eder. Parasal açıdan kendinizi düzelteceksiniz ve hanenizin gereksinimi olan bir şeyi alacaksınız.

Eski bir dostunuza yardım edeceksiniz ve bu sayede dostluğunuzu pekiştireceksiniz. Bir doğum haberi ile çok mutlu olacağınıza da delalet etmektedir. Son günlerde yaşadığınız sıkıntının son bulacağı ve mutlu olacağınız anlamına da gelen yarım surat sembolü, sizi ve sevdiklerinizin uzun süredir beklediğiniz birinin askerliğinin bittiğini de ifade eder.

Çok uzun zamandır aradığınız ancak bir türlü bulamadığınız giysi ya da aksesuarı, kısa bir süre içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın size hediye edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kısa bir süre zarfında hayatınızı planlayacağınız kararlar alacaksınız ve de aşk hayatınızda çok mutlu ve heyecanlı günler yaşayacaksınız.

Diğer bir anlamı iş ve okul hayatınızda olumsuz günler yaşayacağınızın, ard arda iyi ve kötü günler geçireceğinizin, yaşadığınız sorunları nasıl çözeceğinizi bilemeyeceğinizin bir habercisidir.

Kahve falında yarım surat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.