Kahve Falında Varil Görmek Ne Demek?

Kahve falında varil görmek, rızkının peşinde giden, ancak çevresindekileri ihmal eden biri olarak ifade edilir. Canınızı dişinize takarak, kazancını çoğaltma derdindeyken, ailenizi, istediğiniz gibi güzel bir durumda yaşatmaya çalıştığınız anlamına gelir. Ancak bu durum dostlarınızı ihmal etmenize neden olduğundan çevreniz ilgisizliğinizden şikayetçi durumdadır.

Güç sahibi ve kudretli birisi olduğunuza, varlığınızın arttığına işaret eder. Eğer iri ise kariyerini emin adımlarla yükselterek, gelirini de artıracaktır. Eğer faldaki diğer nesnelere göre daha küçük ise sahip olduğu mal varlığı ve itibarın düşeceğine işaret eder.

Falda varil görmek, hayra yorumlanabilir. Çünkü kişi için tez zamanda kapısını çalacak bir kısmeti olduğuna işaret eder. Son bir kaç senede yaver giden kısmeti, onu çok güzel yerlere getirecektir. Kişi her an gelebilecek bir teklife hazır olması gerekmektedir. Bu teklifi yerinde ve zamanında kullanmalıdır. Aksi durumda teklif yeniden karşısına çıkmayabilir ve fırsat kaçmış olabilir.

Yaşadığın sancılı günlerin ardından sis bulutu üzerinden kalkacak, adeta hayatına güneş yeniden doğacak. Kendini sevdiğin uğraşlara ve hobilere verdiğin takdirde yeteneklerinin gücüne varacak, hayatın anlamını yeniden bulacaksın. Üstelik etrafında sana yardım etmek için hazır bekleyen bir sürü yakın arkadaşın ve ailen var. Sence de artık bir şeyler yapmanın vakti gelmedi mi?

Kahve falında varil görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.