Kahve Falında Bıçak Görmek Ne Demek?

Kahve falında bıçak görmek, hayatınız için önemi büyük olan bir karar arifesinde olduğunuzu gösterir. Sevdiğiniz kişilerin kalbini kırmış olabilirsiniz fakat bunu isteyerek değil duygularınıza yenik düşerek yapmışsınız. Hayatınızın ileri ki dönemlerinde yalnız kalma korkusuna sahipsiniz. Bu korkunuz aslında çok yersiz ve çevrenizde sizi seven ve sizi koruyup kollayan pek çok kişi bulunuyor.

Mutlu olduğunuz zamanlarda Yanınızda olan kişileri üzgün olduğunuzda yanınızda görememek sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Falda bıçak görmek, varlığı ile sizi zarar veren kişileri hayatınızdan uzaklaştırmak isteyeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir.

Sevgi dolu bir birlikteliğe yakın zaman içinde yelken açabilir ve unut dolu bir yaşama sahip olabilirsiniz. Huzurlu günler sizin için daha geride. Biraz sabrettiniz zaman çok daha mutlu ve güzel bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

Falda bıçak görmek, sözleri ile sizi yaralamak isteyen bazı kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilere önceden çok güvenmiş ve sırlarınızı açmış olabilirsiniz fakat dikkatli olmanız sizin için çok önemli. Güzel bir geleceğe sahip olmak için hala çabalamam ve çalışmak zorunda olmanız sizi bazen bıktırsa ve yorsa da bunun da üstesinden geleceğinizi biliyor ve sebat ediyorsunuz. Çevrenizde bulunan yaşlı birinin hastalık haberini duyarak kısa bir üzüntü yaşayabilir fakat daha sonra mutlu haberlerini duyarak sevinebilirsiniz.

Kahve falında bıçak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

  1. Emre dedi ki:

    Fincanımda birçok benek vardı ve bir kedi çift kuyruklu oturuyor önündede bıçak bu bıçağa engel olmuş gibi bıçak kediye doğru gelmiyor aşşağı yöndeydi düşer yönde anlamını çok merak ediyorum özellikle iki kuyruklu olmasını şimdiden çok teşekkür ediyorum