Kahve Falında Yedi Nokta Görmek Ne Demek?

Kahve falında 7 nokta görmek, hislerinden emin olmadığınız bazı kişilerin duygularını öğrenebilmek için ne yapmanız gerektiğini planladığınız bir dönemin içinde olabilirsiniz. Bazı kişilerin tavır ve davranışları, size bir yakın bir uzak davranmaları aklınızı karıştırıyor ve nasıl davranacağınıza karar veremiyorsunuz.

Mutluluğunuzun daim olması için hayatınızda bulunan gereksiz insanları ve sürekli sizi üzmek isteyen kişileri hayatınızdan çıkarmalısınız. Yedi nokta görmek, aklınızın karışacağı ve önemli kararlar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Falda yedi nokta görmek, mutlu ve sakin bir hayat istediğinizi fakat hayatınızın içinde mutlaka sevdiğiniz insanları da görmek istediğinizi gösterir. Büyük bir hevesle başladığınız bir işi, çevrenizdeki bazı art niyetli kişiler yüzünden yarım bırakmış olabilirsiniz. Bu işinizin devamını getirdiğiniz zaman büyük başarılara imza atacaksınız.

Hayatınızın aşkını çok uzakta aramamalısınız. Çevrenizde sizi çok beğenen fakat sizi sevdiğini bir türlü söyleyemeyen bir kişi var. Geleceğiniz için şimdiki tüm imkanlarınızı çok iyi kullanmalı ve akıllıca girişimlerde bulunmalısınız.

Karşındaki insana çok fazla misyon yüklüyorsun. İnsanların yaşamını ve kişiliklerini bu denli irdelemeyi bırakmalısın. Sahip olduğun birlikteliği de bu sürekli kontrolü elde tutmaya çalışma tavrınla zedelememeli ve ipleri kimi zaman partnerinin eline vermelisin. Oldukça aktif bir cinsel yaşamın var, ancak küçük bir kaza yaşamak istemiyorsan dikkati de elden bırakmamalısın.

Kahve falında yedi nokta görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.