Kahve Falında Ağaç Dalı Görmek

Kahve falında ağaç dalı görmek, bir hayal kırıklığı ya da üzüntüyü simgeler. Hatta genellikle bu sembol istemeden elde edilen başarısızlıkları haberdar eder. Çok sevdiğiniz ve onun için pek çok özveride bulunabileceğiniz bir insandan üzüntü verici bir haber alabilirsiniz. Ya da çok sevdiğiniz biri ile yollarınızı ayırmak zorunda da kalabilirsiniz. Şu günlerde bu durum sizlere oldukça ağır geliyor ve sizler de pek hazım edemiyorsunuz. Her ne kadar kendinizi bir hayli suçlu tutuyor olsanız da bundan sonra diğer yandan hayatın devam ettiğini unutmayın. Ayrıca kendiniz için artık bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Falda ağaç dalı görmek, istemeden de olsa başarısızlığa uğramak ve hayal kırklığı yaşamak demektir. Hatta bir şey olmaz diyerek yapmış olduğunuz yanlış bir davranışın bedelini çok ağır bir şekilde ödemeniz de olasıdır.

Kahve falında ağaç dalı çıkması manevi yönden çöküşü belirtir. Bunun yanı sıra insanın kendini toparlaması kendi ellerinde olan bir durumdur. Bu sebeple de sizler bu kadar dağıtmak yerine kendinizi toparlayın. Hatta bir an önce hayatınızı yoluna sokmak için bir şeyler yapmaya başlamanız iyi olabilir. Her nasıl olan ile ölene çare olmaz ise bunu bilerek devam ederseniz de belki daha rahat eski neşeniz yerine gelebilir.

Kahve tabağında ağaç dalı çıkması, hane içerisinde biri ile küsmek demektir. Aile fertlerinden biri ile de aranız açılabilir ve bu durum size pahalıya patlayabilir. Elde edilen mutsuzluğu uzun süre üzerinizde yaşıyor olsanız da zaman geçtikçe bir süre sonra artık atacak olduğunuzu da gösterir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.