Kahve Falında Uzun Saçlı At Görmek Ne Demek?

Kahve falında uzun saçlı at görmek, bilindiği üzere murat ve hedeflenen isteklere yorumlanır. Bu muradınızın gerçekleşeceği ve uzun süre etkisini sürdüreceği anlamına gelmektedir. Uzun süredir sıkıntılar çekiyor ve bir nebze nefes arıyorken , biraz daha sabrederseniz mucize dediğiniz kurtuluşa erişeceksiniz. Ulaştığınız son nokta sizin dahi hayal edemediğiniz bir hedef olacaktır. Bu noktaya ulaştığınızda yanınızda artacak olan kişi sayısına müsaade etmemelisiniz.

Sizi gerçeklikten uzaklaştırabilir, kafanızın karışmasına sebep olabilirler. Gerçekten size değer verenleri unutmazsanız, bereketiniz artacak ve muradınızın ömrü de bir o kadar uzun olacaktır.

Falda uzun saçlı at görmek, takım çalışmasını da ifade edebilir ki sayısın fazla olması da bu anlamı ifade eder. Takım çalışması iş ortamında gerçekleşebilir ve bu süreç kendini zorlu bir zaman dilimine sığdıracaktır. Fincan dibinde ya da çevresinde olması, olacak olayların yakınlığını simgeler. Ne kadar dibe yakın iseler o denli yakın bir tarih söz konusu olacaktır. Hem dipte hem de çevrede görülmesi halinde faldan iki farklı yorumun da çıkarılabilmesi mümkündür.

Güncel bir konu yüzünden ailenizle tartışmalar yaşayacaksınız fakat bu tatlı atışmalar aranızı açacak cinsten değil. Yaşadığınız şehirden çok uzaklarda bir yaşam sizi bekliyor ama yanınızda sizi asla üzmeyecek bir adam olması tek teselliniz. Nişanlınız sizin için önemli bir alışkanlığından vazgeçecek ve bu sizi çok mutlu edecek. Daha önce çok uyarmanıza rağmen size karşı ısrarla yapılan bir hata var ve siz artık tepkinizi en sert şekilde vereceksiniz.

Kahve falında uzun saçlı at görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.