Kahve Falında R Harfi Görmek Ne Demek?

Falda R Harfi Görmek

Kahve fincanında R harfi çıkması; üç vakte kadar hayatınıza girecek kadın veya erkeğe işaret eder. Falda R harfi görmek; fal sahibinin R harfi ile başlayan bir isme sahip ya da isminde bu harf geçen biri ile yakınlaşacağı manasına da gelir.

Kahve falında R harfi görmek; isminde R harfi olan biri ile yollarınızın kesişeceği ve kısa bir süre içerisinde aranızda aşk olacağı anlamına gelir. Eğer R harfi fincanın ortasına yakında; ilişkiniz mutlu olacaktır. Ancak R harfi fincandan uzak ise; bu kişi size üzüntü getirebilir.

Kahve falında ters R harfi görmek; isminde R harfi geçen kişi ile tanıştıktan sonra, bu kişinin sizi olumsuz yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Bazı fal yorumcuları ise; Falda R harfi çıkmasını; ismi R harfi ile başlayan bir tanıdığınızın size zarar vermek istemesi ve sizi kıskandığı anlamına gelir. Bu kişiye fal sahibi dikkat etmeli ve ona karşı tedbirli davranmalıdır. Kahve falında küçük R harfi görmek ise; R harfi adında geçen birinin size el uzatacağı ve size yardım edeceğine delalettir.

Kahve falında R harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status