Kahve Falında R Harfi Görmek Ne Demek?

Falda R Harfi Görmek

Kahve fincanında R harfi çıkması; üç vakte kadar hayatınıza girecek kadın veya erkeğe işaret eder. Falda R harfi görmek; fal sahibinin R harfi ile başlayan bir isme sahip ya da isminde bu harf geçen biri ile yakınlaşacağı manasına da gelir.

Kahve falında R harfi görmek; isminde R harfi olan biri ile yollarınızın kesişeceği ve kısa bir süre içerisinde aranızda aşk olacağı anlamına gelir. Eğer R harfi fincanın ortasına yakında; ilişkiniz mutlu olacaktır. Ancak R harfi fincandan uzak ise; bu kişi size üzüntü getirebilir.

Kahve falında ters R harfi görmek; isminde R harfi geçen kişi ile tanıştıktan sonra, bu kişinin sizi olumsuz yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Bazı fal yorumcuları ise; Falda R harfi çıkmasını; ismi R harfi ile başlayan bir tanıdığınızın size zarar vermek istemesi ve sizi kıskandığı anlamına gelir. Bu kişiye fal sahibi dikkat etmeli ve ona karşı tedbirli davranmalıdır. Kahve falında küçük R harfi görmek ise; R harfi adında geçen birinin size el uzatacağı ve size yardım edeceğine delalettir.

Kahve falında R harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.