Kahve Falında Uzun Çizgi Görmek Ne Demek?

Kahve falında uzun çizgi görmek, en çok rastlanan şekiller çizgilerdir. Uzunluğu, yatay veya dik oluşu, yönü fal sahibine pek çok konuda bilgi vermekte. Çok istenilen bir şeyin gerçekleşmesini ifade eder. Kısa bir zaman içinde bol miktarda paraya kavuşacağına işaret eder.

Bu semboller devletle ilgili önemli bir işinizin olacağına delalet eder. Kısa bir süre içinde müjdeli bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Bu sembollerin pek çok anlamı bulunmakta. Çoğunlukla uzun bir seyahate işaret etmekte. Eğer yan yana ise deniz yolculuğuna veya deniz aşırı gelen misafire delalet eder.

Falda uzun çizgi görmek, bu figürlerin kahve fincanındaki konumuna bağlı olarak pek çok fal yorumcusu farklı yorumlarda bulunabilmekte. Genel olarak özel ve iş hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Yakın zamanda yüklüce para veya değerli bir eşya gelecektir. Bunun dışında hayalini kurduğunuz şeylerin hepsi gerçekleşecek. İş hayatınızda arzu ettiğiniz mertebeye yükselecek ve başarılı olacağınız birçok projeye imza atacaksınız.

Kimi zaman hayatın akışına kendini kaptırıp çok fazla kişiyi ihmal ediyorsun. Sen tam bir işkoliksin. Ama bu yönün seni sen yapıyor. Başarı senin olmazsa olmazların arasında. Yakın zamanda eline geçecek olan bir para seni çok rahatlatacak. Haberini beklediğin bir ev ya da toprak işi nihayete erecek. Sosyal iletişimi kuvvetli olan bir insansın. Yeni insanlarla tanışıp dostluk kurman için iyi bir zaman.

Kahve falında uzun çizgi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.