Kahve Falında Çerçeve Görmek Ne Demek?

Kahve falında çerçeve görmek, bir düğün, nişan ya da davet gibi kalabalık bir ortamda birisiyle tanışıp kendinizi oldukça sevdireceksiniz demektir. Daha sonra öğreneceksiniz ki bu kişi çok yüksek makamlarda çok etkin, çok nüfuzlu bir insan. Bu insanla o gün ve sonrasında kuracağınız dostluk sizi de oldukça yüceltecek.

İş anlamında oldukça yükselecek, çok büyük paralar kazanacaksınız, bunun yanında da saygınlığınız en üst düzeye gelecek, her ortamda, her platformda sözü geçen biri haline geleceksiniz uzun zamanda. Bu biraz zaman alacak ancak kökleşerek, yavaş yavaş gerçekleşeceğinden yeriniz, kariyeriniz, kazancınız oldukça sağlam temelli olacak. Tüm ömrünüz boyunca devam edecektir.

Falda çerçeve görmek, ufak tefek birkaç sorun dışında hiç dertsiz, tasasız, ferah, huzurlu, rahat, mutlu bir hayat yaşayacak demektir. Bu başarıların temeli sizin iyi huyunuz ve samimiyetinizle tanıştığınız o adam tarafından atılacağından siz bu huyunuzu, özelliğinizi sakın kaybetmeyin.

Çok büyük yerlere getirecek bu iyi karakteriniz sizi. Yarım bıraktığınız bir şeye tekrar heves edip başlayacağınıza yorumlanır. Uzunca bir süre önce yapmaktan vazgeçtiğiniz bir hobinizle tekrar uğraşmaya başlayacaksınız demektir. Bu bir çeşit spor olabilir. Duygusal anlamda yorumlanırsa eğer, eskiden çok kısa bir süre birlikte olduğunuz, yarıda kalmış bir aşk yeniden alevlenebilir.

Kısa bir zaman sonra bu insanla tekrar karşılaşacak uzun uzun muhabbet edip geçmişi yad edeceksiniz. O an aslında birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu anlayacak, yeniden başlamak için her ikiniz de adım atacaksınız. Sonu çok hayırlı olabilir bu ilişkinin.

Kahve falında çerçeve görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.