Kahve Falında Uçan Kelebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında uçan kelebek görmek, nişan haberi ile yorumlanır. Kişi eğer bekar ise yüzük takıp nişan yapacak evli ise yetişkin çocukları var ise çocuklarından birine, yetişkin bekar kardeşi var ise kardeşine nişan takılacağı anlamına gelmektedir.

Falda uçan kelebek görmek, bazı yorumculara göre misafiri de simgelemektedir. Bu kimseye yakın zamanda bir misafir gelecek demektir. Bu misafir uzak bir yerden gelecek olup öyle eli boşta gelmeyecektir. Ya hediyeler ile yada haberler ile gelecektir. Bu haberler sevinçle karşılanacak haberler olup tüm haneyi mutlu edecektir. Bir birikimin harcanması demektir. Kişi yapmış olduğu bir birikimi harcayacaktır. Fakat bu harcamayı kendisi için değil bir başkasını için harcayacaktır.

Çok sevdiği bir kimsenin bir işini çözmek için bütün birikimini verecek olan kişi bu yaptığı iyiliğinin karşılığını kısa zamanda fazlası ile geri alacak hem arkadaşından zaman içerisinde yaptığı yardımı geri alacak hem de Allah katında bu davranışı ödüllendirilerek nasibi açılacaktır.

Aynı zamanda bereket ve şanstır. Nasibin artmasına ve işlerin açılıp bollaşmasına işarettir. Kişi bu bereket döneminde kazandığı paraları iyi değerlendirecek ve bereket sürüp gidecektir. Ayrıca fal sahibinin şansını nasibini iyi kullanamayacağı ve bir süre sonra bu bolluğun sonlanacağı anlamına gelir.

Kahve falında uçan kelebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.