Kahve Falında Kelebek Görmek Ne Demek?

Falda Kelebek Görmek

Kahve falında kelebek görmek; heyecan ve mutluluklarınızın çok kısa süreceği anlamına gelir. Kelebek gerçekte de kısa bir ömre sahip olduğu için; sevinç ve başarılarınız çok kısa süreliğine olabilir. Bu sembol genelde fincanın içerisinde çıkan diğer şekiller ile beraber yorumlanarak, yaşanacak olayların kısa süreceğini belli eder.

Falda kelebek görmek; meydana gelecek güzel olaylardan kısa süre içerisinde zevk almaya bakmanıza işaret eder. Bu kısa mutlulukların tadını çıkarın.

Kahve fincanında kelebek çıkması, genelde bekar kimselerin çok kısa süreli ilişkiler yaşayacaklarına işaret eder. İlişkinizin en güzel günlerinde ayrılık olabilir. Yine birine duyduğunuz özlemi çok kısa bir süreliğine de olsa giderebilirsiniz. Ancak aranıza yine yollar girecektir.

Kahve falında kelebek kanadı görmek

Bir kişinin sizi duygusal manada tesiri altına alacağına, ancak bu kişiye karşı besleyeceğiniz ümidin boşa gideceğine işaret eder. Aranızda bir takım sorunlar çıkabilir.

Kahve falında kelebek kozası görmek

Yepyeni mutluluklar, sürprizler, yeniden yaşam sevinci, ani planlar ve sizi bir süreliğine sevindirebilecek bunlara benzer güzel olaylara yorumlanır. Yeni bir iş ya da başka yenilikler olabilir.

Kahve falında kelebek ne demek?” diye merak eden fal sahipleri, kısa süren mutlulukların sonunda çok da üzülmeyecekler. Falında kelebek sembolü çıkan bekar kimseler, şu günlerde yeni bir aşka yelken açtıklarında ilişkilerini ilk başlarda ciddi şekilde düşünmemeliler. İlişkileri bir kelebek ömrü kadar kısacık olabilir. Yoksa büyük hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Aniden gelişen güzel olaylar sizlere çok da fazla umut vermemelidir.

Kahve falında kelebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.