Kahve Falında Sandık Görmek Ne Demek?

Kahve falında sandık görmek, bazı sırların ortaya çıkacağına işaret eder. Bu sırlar size ait ve herkesten sakladığınız gerçekler olabileceği gibi, çok yakın bir arkadaşınızın, akrabanızın ya da ailenizden birinin sırrı da olabilir. Kimlerle konuşup özel bilgilerinizi kimlerle paylaştığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca yıllardır sizden saklanan, hayatınızı değiştirecek güzellikte ve mutluluk verici bir haber alacağınızı gösterir. Haberler almak, sırlar öğrenmek demektir. İnsanlarla yakınlaşmak ve özel bilgilerini öğrenmektir.

Falda sandık görmek, hoşsohbet insanlarla arkadaşlık kurmak, hayata dair yeni bakış açıları kazanmak ve kendini geliştirmek demektir. Gizli bilgilerin açığa çıkması, faydalı konularda sadece belli kişilerin değil herkesin haberdar olmasıdır. İş yerinde herkesin faydalandığı ancak size söylenmeyen bir bilgiden haberdar olabilirsiniz.

Güzel sürprizlerle karşılaşmaktır. Uzun zamandır beraber olduğunuz sevgiliniz, sizinle evlenmek istediğini açıklayabilir. Mutluluk verici gelişmelerin habercisidir. Çocuğu olmayan, evlendiğinden beri bu konuda talihsizlikler yaşayanlar için hayırlı evlat demektir. Eğitimi devam edenler içinse hayırlı ve bol kazançlı iş imkânlarıyla karşılaşmaktır.

Yakın zamanda ele geçecek toplu paraya da işarettir. Bir yakınınız ya da ailenizden birinin vesilesiyle elinize yüklü miktarda para geçebilir ve bu parayla yıllardır hayalini kurduğunuz işi kurma fırsatı bulabilirsiniz. İşte de bol kazanç elde etmek, terfi almak ve geliri arttırmak anlamına gelir. Eşiyle ve çocuklarıyla sorun yaşayanlar için evdeki huzursuzluğun sona ermesi, herkesin size daha anlayışlı yaklaşmasıdır. Aile içi çatışmaların, aynı zamanda ebeveynlerle olan çatışmaların son bulacağını ve ailenin uyum içinde yaşayacağını gösterir.

Büyük ve gösterişli görünüyorsa sizi çok şaşırtacak, bir o kadar da sevindirecek, aile ya da yakın akrabalarla ilgili büyük bir sır var demektir. Daha küçük ise yıllardır sizden saklanan bir gerçeği hiç ummadığınız birinden öğreneceğinizin habercisidir.

Kahve falında sandık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.