Kahve Falında Kep Görmek Ne Demek?

Kahve falında kep görmek, yakın zamanda kazanacağınız bir başarıya, uzun zamandır elinizde olan bir işi hakkıyla sonlandırmaya ve arkasından gelecek ferahlığa işarettir. Gerçek hayattaki ile doğru orantılı düşünüldüğünde bir eğitimin ya da uzun süreli devam eden bir çalışmanın ya da iş yaşamındaki bir çabanın olumlu şekilde sonuçlanacağına ve büyük başarı getireceğine işarettir. Bu başarı ve arkasından gelecek ferahlık kişinin hayatında uzun süreli güzel başlangıçlara da gebe olacaktır.

Falda kep görmek, aynı zamanda yeni gönül ilişkilerine, yeni dostluklara da işaret eder. Söz konusu bu gönül işi ya da dostluk ilişkisi uzun soluklu ve geleceğe dönük bir süreci kapsamaktadır. Bu dostluktan ya da ilişkiden faydalı sonuçlar çıkmaktadır.

Mesela, söz konusu dostluk ilişkisi olduğunda, kişi bir sorunla karşılaştığı zaman yardım görebileceği, destek alabileceği bir dost kazanmış olur. Bu ömür boyu sürecek bir arkadaşlık ilişkisidir. Bir aşk ilişkisi söz konusu olduğunda ise uzun soluklu bir birlikteliğe, bu birlikteliğin ardından gelecek mutlu ve huzurlu bir evliliğe ve bu evliliği pekiştirecek çocuklara işaret eder.

Hayat boyu başarılı olmaya ancak bu başarılara ulaşmak için zaman zaman zorluklarla karşılaşmaya ve mücadele etmek zorunda kalmaya işaret eder. Bu zorluklarla mücadele eden kişi, elde ettiği başarıların da kıymetini bilir ve bu başarılarla geleceğine sağlam temeller atar. Bu başarıların yaşam boyu katlanarak devam edeceğine ve ömür boyu mutlu ve rahat bir yaşantısı olacağına işaret eder.

Hayatı boyunca yaptığı bütün işleri başarıyla sonuçlandıracağı, yeni girişimlerde ilerleyeceği, üstlendiği her işi hakkını vererek yerine getireceği anlamına gelmektedir.

Kahve falında kep görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.