Kahve Falında Rakı Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında rakı balık görmek, hayatınızda kafanızın Allah bullak olacağı ve büyük bir ikilemde kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sakin ve huzurlu hayatınızdan sıkılarak adrenalin arayışına girebilirsiniz. Saçma sapan konularda takıntı yapmanız çevrenizdekilerin canını sıkıyor olabilir. İstemeden ve bilmeden de olsa bazı kişilerin kalbini kırmış olabilirsiniz ve bu kişilerden özür dilemelisiniz.

Hayatınıza renk katmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Mutlu ve güzel günlerin hayali ile kendinizi avutuyorsunuz fakat bir türlü harekete geçme cesaretini içinizde bulamıyorsunuz. Geçmişte yaşamış olduğunuz maddi ve manevi sıkıntılı günleri geride bırakarak yeni ufuklara yelken açacaksınız.

Falda rakı balık görmek, çabaladığınız konularda hak ettiğiniz karşılığı alacağınızı gösterir. Rakı balık ikilisi güzel bir uyum yakalayacağınız biri ile tanışacağınızın göstergesi olabilir. Sakin ve huzurlu hayatınızı bozmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişilerle olan tüm bağlantılarınızı kesmeniz sizin için doğru olacak demektir. İş ve eğitim hayatınızda yapmak isteyip de hayata geçiremediğiniz bazı şeyleri yoluna koymak için kollarınızı sıvayacaksınız.

Yaşamındaki olumsuzlukların kaynak noktası olarak kendini suçlamayı bırakmalısın artık. Herkes yanlış kararlar alabilir. Son zamanlarda çok bunalmışsın. Eşinin ailesi ve kendi ailenle ilgili bir takım problemler arada kalmana neden olsa da, eşinin sana olan sonsuz sevgisi ilişkinizi taze tutmanızı sağlayacak. Herkesi olduğu gibi kabul etmeli ve kafandan atamadığın takıntılarına bir son vermelisin.

Kahve falında rakı balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.