Kahve Falında Öküz Boynuzu Görmek

Kahve falında öküz boynuzu görmek, sevdiklerinizden gelecek havadisler ile birlikte mutluluk yaşamak ve onların mutluluğuna ortak olmak anlamına gelir. Sizi çok sevdiklerini gösterecekler ve size iltifat da edebilirler. Sevdiklerinizden güzel sözler duymak, hatta bunu başkalarından duymak sizi mutlu edecek ve gururlandıracak. Bir süredir görmediğiniz akrabalarınız da sevineceğiniz bir haber yollayabilirler. Belki evlilik ya da bebek müjdesi olabilir. Bu haber ile onların sevincine ortak olabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın zaman içinde bir ihanet ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Pozitif olduğu kadar negatif de yorumları vardır. Hiç beklemediğiniz bir yakınınız tarafından uğrayacağınız bu ihanet sizi oldukça üzecek demektir. Şu günlerde aşk hayatınız da yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir. Bazı konularda güven sorunlarınız olması sizi yıldırabilir. İki tarafında birbirine anlayış göstermesi halinde bu sıkıntılar sona erecektir. Güven sorunlarını çok yakında aşmanız en hayırlısı olacaktır.

Falda öküz boynuzu görmek, aynı zamanda bir dostunuz tarafından yapılan bir sürpriz ile çok mutlu olacağınızı işaret eder. Bir dostunuz sizi ziyaret edebilir ve sizlere güzel bir sürpriz yapabilir. Bu sürpriz ile birlikte sizi çok mutlu edecek demektir. Bunun yanı sıra aranızdaki dostluğu daha da pekiştirmesi olasıdır. Bir yakınınız ile birlikte kısa bir seyahate çıkmak için plan yapabilirsiniz. Bu plan bir iş gezisi yada sağlık amaçlı bir gezi olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, güzel ve aydınlık günlere çok yakın zamanda kavuşmak anlamına gelir. Kimin dost ya da düşman olduğunu er ya da geç anlayacaksınız. Bu sayede bazı yanlışlardan rahatça kaçınabilir, sizi gerçekten seven insanların yanında olabilir, onlara destek verebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.