Kahve Falında Ufuk Çizgisi Görmek Ne Demek?

Kahve falında ufuk çizgisi görmek, fincanda en çok beliren semboller hiç kuşkusuz çizgilerdir. Tabi fincanda beliren bu çizgilerin, uzunluğu, yönü, kısalığı, dikliği ve yataylığı falın doğru bir şekilde yorumlanabilmesi için çok önemlidir. Örneğin; fincanda çıkan çizgi dik ise arzu edilen her şeyin gerçekleşeceği anlamı taşımakta.

Çıkan çizgi dik ve hafif eğrili biçiminde ise yakın bir süreçte ele geçen yüklüce paraya işarettir. Çizgi yatay ve kısa bir şekilde ise davaya habercidir. Çıkan çizgi oldukça belirgin ise davayı kazanan taraf kesinlikle siz olacaksınız. Düz çizgi görmek genel olarak hayırlı, ferah ve mutlu bir ömre delalet eder. Beliren eğri çizgi çevrenizdeki birtakım kişilere karşı temkinli olmanıza işaret eder.

Kırık çizgi iş hayatınızdaki pürüzler sonlanacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Uzun çizgi çoğunlukla güzel ve sıhhatli bir yaşantıya delalet etmekte. Kesik kesik devam eden çizgi ise hastalıkların şifa bulacağını ifade eder.

Falda ufuk çizgisi görmek, fincanda beliren çizgiler kalın ve yan yana duruyorsa çekmiş olduğunuz sıkıntılı sürecin sona ereceğine ve rahata kavuşacağınıza işaret eder. Çıkan bu semboller fal baktıran kişinin hanesinden birinin ya da yakın çevresinden bir arkadaşının maddi sıkıntılarını çözerek rahata ereceğinin müjdesini de vermekte. Çıkan birçok çizgi figürü çıkılacak seyahate işaret eder. Bu seyahat sırasında herhangi bir problem meydana gelmeyecek aksine mutluluk dolu bir dönem yaşanacak.

Kahve falında ufuk çizgisi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.