Kahve Falında Rakı Görmek Ne Demek?

Kahve falında rakı görmek, hasret duygusuna, özleme, sevince ve iyiliğe yorumlanır. Bu güne kadar alnınızın akıyla kazanmış olduğu helal paraya ve hayat boyu uğraş verdiğiniz tüm işlerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı temsil etmektedir.

Yapacağı bir kötülükten geri döneceğine ve bunu düşündüğü için pişman olacağına, bir daha böyle hatalar yapmamak için çevresindekine ve kendisine dikkat edeceğine yorumlanır. Daha çok eve girecek olan berekete ve helal kazanca tabir edilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olan bir kişiliğe sahip olduğunuz için ne kendinizi nede ailenizi başkasına mahcup edip onları hayal kırıklığına uğratıyorsunuz.

Birtakım sırlarınızın ortaya çıkması üzerine zor günlerin sizleri beklediğine ancak ortaya çıkan bu sırlar aileniz ve sizin için daha hayırlı olacağını ifade eder. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, huzur dolu bir geleceğin sizi beklediğine, sağlıklı bir yaşam sürdüreceğinize ve kısa sürede oldukça yüksek kazançlı yatırımlarda bulunacağınıza işaret eder.

Falda rakı görmek; bulunduğunuz konumdan rahatsız olmanıza rağmen çok sabırlı davrandığınız için yakın zamanda hak ettiğiniz mertebeye yükseleceğinize işaret eder. Çevrenizde sizleri bir hayli kıskanan kişilerin olduğuna, çok çekici ve seks bir yüz ifadesine sahip olduğunuz için taliplerinizin günden güne çoğalacağına tabir edilir.

Evinize veya iş yerinize almış olduğunuz eşyaların temiz bir o kadar da kaliteli görünmesine dikkat ettiğinize ve iş hayatınızda rakiplerinizden daha dişli çıktığınız için sizlerin daha başarılı olduğunu ifade ermektedir.

Kısa zamanda kolay yoldan ama helal bir şekilde servetinize servet katacağınıza, bundan sonraki hayatınızı gönlünüzün her istediğini yaparak yaşayacağınıza yorumlanır. Ailenizin istediği üzerine uzakta olan bir akrabanız ile dünya evine gireceğinize, evleneceğiniz kişiyi ilk başta sevmeseniz de, daha sonra eşinize aşkla ve sevgiyle bağlanacağınıza yorumlanır.

Kahve falında rakı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.