Kahve Falında Pike Görmek Ne Demek?

Kahve falında pike görmek, bir kimseden gelecek yardıma işarettir. Kimsenin bir yakınından, akraba yada ailesinden olan birinden maddi anlamda ufak miktarda bir destek alacağı anlamına gelmektedir. Bu yardım bir borcun ödenmesi konusunda yapılacak bir yardım olup geri ödemesiz bir yardım olacaktır.

Falda pike görmek, aynı zamanda bir yerden ele geçecek bir para ile de yorumlanır. Bu para hiç beklenmedik bir yerden gelebileceği gibi değersiz görülen bir mal yada mülkün zamanla değerlenmesi sonucu satılmasında elde edilen bir paradır. Bu para ile bir süredir var olan sıkıntılardan kurtulunacağına işarettir.

Ev içerisinde yenilikler yapılacağı anlamına gelir. Bu yenilikler evin dekorasyonunda yapılacak değişikliklerdir. Mobilyasında duvarlarında yada beyaz eşyalarda yapılacak değişiklikleri temsil etmektedir. Aynı zamanda yanar döner kişilikli bir kimseyi de ifade eder.

Etrafındaki diğer şekillere göre daha güzel yorumlanabilir. Örneğin pikenin yanında herhangi bir harf var ise bu harf bu kişinin ismi içerisinde olan bir harf demektir. Bu kişi yakın bir zamanda kişinin hayatında bir yer edinecektir. Bu arkadaşlık yada aşk olabilecek olup kişi için son derece zorlu durumlara yol açacaktır. Yanar döner tavırları ve sürekli taraf değiştirmeleri ile sıkıntılar yaşatacak ve zor duruma düşürecektir. Bu nedenle kişi yeni tanışacağı insanlar konusunda dikkatli olmalı.

Kahve falında pike görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.