Kahve Falında Volkanik Dağ Görmek Ne Demek?

Kahve falında volkanik dağ görmek, çok yakın zaman içinde tüm sevdiklerinizi ilgilendirecek iyi bir haber alacağınıza delalet eder. Gelecek olan bu haber okulunuzda aldığınız yüksek başarının hem sizde hem de aile bireyleriniz de yaşattığı sevinç olacaktır. Uzun zamandır kafanızı meşgul eden bu hadise sonunda iyi bir yere bağlanacak ve hak ettiğiniz başarıyı alacaksınız.

İş hayatınızda ise yine aynı durum geçerli olacaktır. Yapacağınız doğru yatırımlar kısa zaman içinde netice bulacak ve sonunda yüksek meblağda paranın sahibi olacaksınız. Bu para sizin bir ev sahibi olmanıza olanak sağlayacak.

Falda volkanik dağ görmenin kötü tarafı da vardır. Bu işinizle, eğitiminizle ya da ilişkinizle ilgili olabilir. İşinizi ilgilendiren bir durumda duygusal davranmanız durumunda zarara girebilir işlerinizin kötüye gitmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Daha dikkatli olmalı ve akıllıca düşünüp doğru kararlar vermelisiniz. Okul hayatınızda ikilem içinde kaldığınız bir durum yaşayabilirsiniz. Bu durumun sizde etki bırakmasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde eğitim hayatınızın bitmesine yol açabilirsiniz. İlişkilerinizde de tartışmalar olabilir. Her zaman alttan olan taraf siz olmasınız yoksa tarafların inadı güzel giden bir ilişkinin bitmesine neden olabilir. Bu hadise hem iş hayatınızı veya eğitim hayatınızı da derinden etkileyebilir.

İyi haberlerin geleceğinin ve çok güzel mutluluklar yaşatacağının sembolüdür. Ancak diğer bir yorumu ise yapılabilecek küçük bir hata ile tüm her şeyin olumsuz olmasına da sebebiyet verilebileceğini simgeler.

Fal sahibinin kendi ile olan iç muhasebesi demektir. Fal sahibini yıpratacak demektir. Ama sonuç itibari ile kendisi ile olan çelişkilerini atlatacak ve ne istediğini bilen bir insan haline dönüşecek demektir. Kendinizi dinlemekten korkmayın. Bir işte zarara uğrayacağın anlamına gelir. Yanı iş hayatında yaptığın bir hata sonucu borçlanma yaşayacağın, aynı zamanda çok özel bir eşyanın kaybedeceğin anlamına da gelir. Yanı senin için mali açıdan zarara uğrayacağın anlamına tabir tutulur.

Ayrıca sizi bu malı zarar uğratan kişinin de sizin en yakın arkadaşınız dediğinizdir. Bunun için dost diye kişiyi sıfatlandırmak için çok dikkatli bir gözlemde bulunmanız gerekmektedir. Fakat gerçek bir dostunuzdan alınan yardımlar ile bu üzücü durumu biraz atlatabilirsiniz.

Kahve falında volkanik dağ görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.