Kahve Falında Kabuksuz Sümüklü Böcek Görmek Ne Demek?

Kahve falında kabuksuz sümüklü böcek görmek, fincanın konumuna göre yorumu da değişen bir semboldür. Eğer fincanın tam ortasında görülüyorsa bunun manası; hanede iş arayan biri varsa, onun yüksek bir mertebe ile işe kavuşacağı; bekar birinin de evlilik teklifi ile nikah masasına oturacağıdır.

Aileniz ve kendiniz için büyük ve huzur verici bir karar vereceğinizi, bu karar doğrultusunda da çok mutlu olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer fincanın yanında bulunuyorsa bunun da manası müjdeli bir haberle temiz gözyaşı dökeceğiniz şeklindedir.

Falda kabuksuz sümüklü böcek görmek, eskiden küstüğünüz bir arkadaşınızla yakın bir zamanda görüşüp barışacağınıza, eskisi gibi güzel bir dostluk kuracağınıza işarettir. Yakın bir arkadaşınızın müjdeli bir haber alacağı, bu haberin sizi de etkileyeceği anlamındadır.

Tabakta kabuksuz sümüklü böcek sembolünüz varsa; işteki konumunuzun yükseleceğine veya başka yüksek bir iş teklifi alacağınıza işarettir. İçi boşsa, temiz, doluysa da sizi bekleyen dertlerin ve hüzünlerin olduğuna ve gözyaşı dökeceğinize delalettir.

Hayatın getireceği bazı kötü olaylar ile son sürat mücadele edeceğin büyük sıkıntılar seni bekliyor. Bu olaylar seni fazlasıyla yıpratacak. Çevrende sürekli senin kötülüğü isteyen sana zarar vermeye çalışan biri var. Bu kişi çok yakınında ve seni iyi tanıyan biri. Yeni tanışacağın biri sana kötü günlerini unutturacak ve seni bütün kötülüklerden koruyacak.

Kahve falında kabuksuz sümüklü böcek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.