Kahve Falında Yelek Görmek Ne Demek?

Kahve falında yelek görmek, uzun zamandır bulunan sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, artık gün yüzü göreceğinize dalalet edilir. Yıllardır içinde bulunduğunuz olumsuz olaylardan ve ortamdan sonunda uzaklaşıyorsunuz ve artık sizin için derin nefes almanın vakti.

Eğer bulunduğunuz iş ortamı veyahut ev ortamı sizin hayatınıza oldukça sıkıntıya sokuyor ise çok kısa bir süre sonra o ortamdan uzaklaşacaksınız. İş değişikliği yapabilirsiniz yada farklı bir yere taşınabilirsiniz. Ama her ne olursa olsun sizin açınızdan çok olumlu olacağa benziyor.

Ayriyeten size ve ev hanenize huzur getirecek müjdeli bir haber alabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılarında karşılığını güzel bir şekilde alacağınız dönem kapınızda… Sabrınızın mükafatını sonunda alacaksınız.

Falda yelek görmek, uzak diyarlardan gelecek bir hediye şeklinde de yorumlanabilir. Bu hediyenin sizi çok mutlu edeceğe benziyor. Aynı zamanda bir yerden yada bir kurumdan bir haber bekliyor iseniz onu müjdeliyor olabilir. Alacağınız haber sizin her türlü hayrınıza yorumlanacak bir haber. Bu haberle birlikte önünüze yeni kapılar açılabilir. Gelecek olan haber özellikle kariyer hayatınızla ilgiliyse mutlaka değerlendirmeye almanız gerekmektedir. Çünkü hiç ummadığınız kapılar sizin için açılabilir.

Çok geç saatlere kadar çalışmak sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Bazen insanları anlamakta güçlük çekebiliyorsunuz. Hafta sonu tanışacağınız bir kadın size eski eşinizi hatırlatacağı için biraz öfkelenebilirsiniz. Zamanla hatalı yönlerinizi keşfedip düzeltme çabası içine gireceksiniz. Gelecekte mutlu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor fakat olgunlaşmak için birkaç deneyime daha ihtiyacınız var.

Kahve falında yelek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.