Kahve Falında Demir Para Görmek Ne Demek?

Kahve falında demir para görmek, kişinin hakkında dedikodu yapıldığına işarettir. Eğer fincanda çıktıysa akrabalarından ya da arkadaş çevresinden, eğer tabakta çıktıysa evinin içindeki birilerinden gelir. Dolayısıyla dedikodular ve arkasından gelebilecek tartışmalar da hazırlıklı olmak gerekir. Başka yorumlara göre ise zenginliğe işarete işarettir.

Falda demir para görmek, fincandaki yerine göre çok değişik anlamlar içerebilir. Eğer fincanın dibinde çıkarsa bu, fal sahibinin zengin olacağına yakın zamanda yüklü bir mirasa kavuşacağına işaret eder. Fal sahibinin sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Bu sıkıntılı dönemde, çalışan kişilerin işleri sekteye uğrar öğrencilerin ise notlarının düştüğü bir dönemdir. Bu kısa dönemlik bir sıkıntı olsa da bu dönemin yarattığı buhran kişinin hayatında derin izler bırakabilir.

Uzun süredir hayatında kimsenin olmamasına artık canın sıkılır olmuş gibi duruyor. Boş olan gönlünü seni sevecek ve sana saygı gösterecek biri ile doldurmak istiyorsun. Arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız davetlerde veya bir iş toplantısında biri ile tanışacaksın. Ona karşı duygularını açmadan önce onu biraz tanısan iyi edersin. İyice tanımadan bu ilişki için acele etmemelisin.

Yakında bir yolculuğa çıkacaksın, sanırım bu yolculuk işle ilgili… Çıkacağın bu yolculukta hoş bir bayanla tanışacaksın ve ondan çok etkileneceksin. Aranızda güçlü bir etkileşim olacak gibi görünüyor. İş yerindeki başarıların ve çalışmaların sonucunda bol kazanç sağlayacaksın. Var olan birikimin ile birlikte bu kazancı ev veya araba alma konusunda kullanmayı düşünüyorsun.

Kahve falında demir para görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.