Kahve Falında Matkap Görmek Ne Demek?

Kahve falında matkap görmek, boşanma ile yorumlanır. Kendisini çok üzecek olan bir boşanma ya da ayrılık haberi alacaktır. Bu kişi kendisi olabileceği gibi ailesinden ya da yakın arkadaşlarından birinin boşanma haberi de olabilir.

Falda matkap görmek, dili sivri bir kimseye işarettir. Bu kişi ağır laflar kullanan ve etrafında ki insanların gururlarını ya da kalplerini kırmaktan hiç çekinmeyen bir kimsedir. Böyle bir kimse ile tanışmaya ve ahbaplık etmeye fakat bu ahbaplığın neticesinde kırılmaya ve dost olarak güvenip verilen sırların düşmanca yüzüne vurulması ile hayal kırıklığına uğramaya işarettir.

Ayrıca kişinin gereksiz bazı konuları fazla eşelediği anlamına da gelir. Bazı konularda fazla takıntılı davranıyor ve bu takıntıları ve sürekli sorgulamaları sürekli şüpheci halleri ile etrafında ki insanların kalplerini kırdığı gibi onları mutsuz ve depresif bir hayata itiyor.

Bekar bir kimse ise yakın zamanda bir nişan ya da söz yapacağı fakat bunun nikahla sonuçlanmayacağı yüzüklerin atılacağı anlamına gelmektedir. Kişinin kendini sorgulaması ile alakalı olduğunu ve bir süre kendi kendine kalma isteği içerisinde olduğu şeklinde yorumlanır. Bu kimse pek çok konuda kararsızlıklar yaşamakta ve bu kararsızlıkları neticesinde de mutsuz olmakta. Ne istediğinden tam olarak emin olamayan bu kişinin bir süre yalnız kalmaya ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Kahve falında matkap görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.