Kahve Falında Vazo Görmek Ne Demek?

Kahve falında vazo görmek, fal sahibinin işlerinin çok kötü gittiği bir dönemde karşısına çıkacak çok şanslı bir iş teklifini simgelemektedir. Eğer fal sahibi bu iş teklifini değerlendirirse şehir değiştirmek zorunda kalacak fakat yine de çok ferah günler yaşayacaktır.

Diğer bir anlamı da kavgalar ve tartışmalarla geçen bir haftanın tatlıya bağlanan gelişmelere şahit olacağı ve huzurun kapıyı çalacağı anlamını taşımaktadır.

Falda vazo görmek, fal sahibinin cinsiyetine ve medeni haline göre de yorumlanabilmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise duygularını ifade etmekte zorlanan ve bu yüzden de sürekli yanlış anlaşılan bir insan olduğunu işaret eder. Fal sahibi kadın ise bu aralar çok hassas ve alıngan bir yapıda olduğunu her söylenen lafı üstüne alındığını belirtir.

Ruya tabir

Fal sahibi bekar ise maddi sorunlar yüzünden evlilik planlarını erteleyip duracağını ifade eder fakat bu erteleme süreci aslında yanlıştır. Sorunların birlikte aşılması için evlilik daha hayırlı olacaktır. Evli ise kıskançlığın abartılarak karşı tarafın çok fazla yıpratılması anlamını taşır. Fal sahibi eşini kendinden uzaklaştırmak istemiyorsa verdiği tepkilere ve söylediği kelimelere çok dikkat etmelidir.

Fal tabağında kırık bir şekilde belirmiş ise fal sahibi çok güvendiği iki insanın arasında kalacak ve kimin doğru söylediğini anlamak için ikisini bir araya getirip yüzleştirecek demektir. Bu yüzleşme sayesinde fal sahibi her iki kişiyi de hem kaybetmemiş hem de birbirine daha da yakınlaştırmış olacak.

Kahve falında vazo görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.