Kahve Falında Küçük Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında küçük balık görmek, para biriktirmeyi seven ve sahip olduğu her şeyi yıllardır yaptığı birikimlere borçlu olan insanlara işaret eder. Tüm zorluklara rağmen her zaman bir kenara küçük bir miktar para koymayı başaran, zorluklara karşı metanetli davranabilen güçlü insanların sembolüdür.

Yapmak istediğiniz her şeye belli bir süreçten geçtikten sonra ancak kalıcı olarak ulaşacağınızı gösterir. Ev ya da araba gibi değerli bir mülk edinmek için para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız küçük yatırımlar sayesinde oldukça büyük gelirler elde edebilirsiniz.

Falda küçük balık görmek, küçük adımlar atarak büyük yol almak anlamına gelir. Sınavlara hazırlananlar için ilk denemede olmasa da sonraki denemede gelecek büyük başarıya işaret eder. Uzun bir yolculuğa çıkmak ancak yol üzerindeki her yerleşim yerine uğrayıp yavaş hareket etmek; bu sayede birçok farklı kültürle karşılaşmak olarak da yorumlanır.

Yavaş hareket eden, küçük adımlar atan ancak büyük sonuçlar elde eden insanların sembolüdür. Biriktirerek çok fazla kazanca sahip olmak ve bu kazanç sayesinde rahat bir hayat yaşamaktır.

Çok güvendiğin birine aile sırlarını vermeden önce bir kez daha düşünmeni öneririm. İlerde yaşayacağınız bazı tatsız olaylar bu sırları kullanmasına neden olabilir. Arkadaş seçimlerini asla iyi yapan bir insan olmadığını düşünüyorsun ama evliliğin boyunca çok daha mükemmel arkadaşlıklar edineceksin. Eşinden istediğin bir şey var fakat bu kadar ısrarcı olma. Sen söyledikçe işin sürprizi kalmayacağı için eşin hediyesini sürekli ertelemek zorunda kalıyor.

Kahve falında küçük balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.