Kahve Falında Leylek Gagası Görmek Ne Demek?

Kahve falında leylek gagası görmek, bir süre önce tutulan bir dileğin gerçeğe dönmesine yorumlanır. Bu dileğin gerçek olması ile birlikte hayatınız daha güzel bir hale gelir. Bazı hedefleriniz artık sizin için ulaşılabilir olur. Yurt dışına yapılan başvuruları olan ve sonuç bekleyen kişilere de müjdeli haberler gelebilir ve tez vakitte yolculuk yapabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibine kalbi temiz bir insan tarafından verilecek nasihatlerin dikkate alınması gerektiğini haber verir. Bu insan sezgileri çok kuvvetli ve insan sarrafı biri olması sebebiyle herkesin sık sık akıl danıştığı bir aile büyüğü olabilir.

Kahve Falında leylek Gagası Görmek

Yararına olacak bu nasihatler özel hayatını düzene sokabilmesi için altın değerinde öğütlerdir. Bazı fal yorumcularına göre ise aşırı kıskanç bir eş demektir. Kişiyi çok kıskanan fakat bunu direk olarak belli etmemeye çalışan kıskanç eş, genellikle duygularını farklı hırçınlıklar göstererek ifade edecektir.

Ruya tabir

Kahve Falında leylek Çıkması

Yıllardır görüşülmeyen akrabalar ile tekrar buluşmayı haber verir. Bu buluşmadan biraz çekinse bile görüşmenin sonunda tüm buzların eridiğine şahit olacaktır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın yerde belirmişse başaramayacağını zannettiği bir işten alnının akı ile çıkmayı simgeler. Bu başarı ile birlikte yeni yeni dostluklar kurulacaktır. Orta kısmında belirmesi ise ulaşılması güç gibi görünen sevgiliyi simgelemektedir. Fakat her türlü zorluğa göğüs germeye hazır olan fal sahibi sayesinde sevgilinin gönlü fethedilecektir.

Kahve Falında leylek Kafası Görmek

Çenesi kuvvetli bir arkadaş ile yorumlanabilir. Bu arkadaşın çenesi ve ısrarcı yapısı sayesinde kişinin uzun süredir uğraştığı ama beceremediği bir iş kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Eğer birden fazla leylek sembolü varsa çözüme kavuşan işin ardından daha büyük uğraşlar gelecek demektir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile içinde güzel olayların vuku bulmasına ve küslerin barışmasına yorumlanır. Uzakta yaşayan bir akrabası ile küs olan kişiler barışabilirler. Ayrı olanlar da sevdikleri ile yeniden bir araya gelebilirler.

Kahve falında leylek gagası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.