Kahve Falında Ağaçkakan Görmek Ne Demek?

Falda Ağaçkakan Görmek

Kahve falında ağaçkakan görmek; çok özel bilgilerinizi başka insanlar ile paylaşmanız neticesinde büyük sıkıntılara gebe kalacağınıza yorumlanır. Bir takım sırlarınız olabilir ve geçmişte bu sırları sizlere güven veren insanlara anlatmış olabilirsiniz. Bu sırlar birilerine anlatılacak ve dertleriniz bir anda artacak.

Falda ağaçkakan görmek, çenebaz bir insanın vereceği zararın çok büyük ölçüde olacağını simgeler. Çok çene çalan ve bilmiş insanlar ile ikili ilişkilerinizde hemen güven hissine kapılarak, kendi sırlarınızı paylaşmaya kalkmayın. Yoksa en kısa sürede bu sırlarınız herkesin kulağına gidecek.

Kahve fincanında ağaçkakan şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından maddi zararın kapıda olduğuna yorumlanır. Maddi yönden kayıplar yaşamanıza bir insan sebebiyet verecek. Bu kişi sizi bir konuda yanıltacak. O nedenle, şu sıralar herkesin sözüne kanmayın ve kendi bildiğiniz doğrular peşinde koşun.

Kahve falında ağaçkakan kuşu görmek

Kimi zamanlar her işinize çomak sokmak isteyen bir insana yorumlanır. Gelecek günlerde karşınıza çıkacak maddi sıkıntılara karşı hazırlıklı olmalı, maddi konularda herkese danışmaktan kaçınmalısınız.

Falda görülen ağaçkakan sembolü, bazı falcılar tarafından gıybet yapan insana yorumlanır. Bu kişi sizler ve aileniz hakkında bazı dedikodular çıkaracak.

Kahve falında ağaçkakan ve kalp görmek

Bekâr kişiler çokbilmiş bir insanla ilişkiye başlayacaklar. Bu ilişki kısa sürede bitecek. Evli kişilerinse ilişkilerine karışmak isteyen biri olacak. Bazı söylentiler yüzünden eşiniz ile aranız bozulabilir.

Kahve tabağında ağaçkakan figürü çıkarsa, hane içinden birileri huzurunuzu bozacak sözler sarf edebilirler. Her türlü fesat kişilerden bir müddet uzak dursunlar. Bu sembol iş hayatına yorumlanırsa, fal sahipleri son zamanlarda alacakları iş kararlarında daha mantıklı olsunlar. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda destek alacağınız kişileri çok dikkatli seçin. Yoksa iş hayatınızda kötü sürprizler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dost veya akrabalardan gelecek zarar, ilerleyen günlerde sizleri yalnızlığa sürükleyebilir.

Kahve falında ağaçkakan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.