Kahve Falında Bir Sürü Hayvan Görmek Ne Demek?

Kahve falında bir sürü hayvan görmek, ölüm ile yorumlanır. Kişinin yakın çevresinden birinin vefat haberi gelecektir. Bu kişi yaş olarak oldukça ileri yaşlarda olan ve artık son günlerini yaşadığı zaten herkes tarafından bilinmekte olan bir kimse olup geride bir takım miraslar bırakacaktır. Bu miraslar hem maddi hem de manevi anlamda değerli miraslar olacaktır.

Falda bir sürü hayvan görmek, aynı zamanda iki yüzlü biri ile tabi olunur. Şayet çalışan bir kimse ise iş yerinde bulunan dışarıda çok fazla bir samimiyeti hatta hiçbir görüşmeleri olmayan bir kimsenin iş yeri içerisinde kendisine karşı son derece hain planlar yapıp ayağını kaydırmaya çalıştığı anlamına gelir.

Ayrıca gizemli bir kişilik ile yorumlanır. Kişinin ser verip sır vermeyen kendisinden pek bahsetmeyen genellikle insanlardan uzak duran ve hayatını pek fazla kimseye açmayan biri olduğu anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise saklanan bir gerçeğin açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu çok uzun zamandır saklanan ve ortaya çıkması halinde büyük sıkıntılar yaratacak bir sır olup hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Bu sırrın ortaya çıkması ile birlikte kişi çok zor bir duruma düşecek ve kendini savunabilecek bu sırrı gizlemiş olmasını affettirebilecek bir yol bulamayacaktır.

Acılı ve zor günlerden daha yeni çıkıyor gibisin. Bu zor döneminde arkadaşlarının hayli desteğini almışsın. Ayrıca ailen de maddi ve manevi destekleri ile her zaman senin yanında olmuşlar. Seni bu kadar seven ve düşünen arkadaşlar ile ailen olduğu çok şanslısın. Çok yakın zamanda güzel ve hayırlı bir iş teklifi alabilirsin.

Kahve falında bir sürü hayvan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.