Kahve Falında Sehpa Görmek Ne Demek?

Kahve falında sehpa görmek, bir mevkiyle ilgili konularda yoğunlaşacağınıza işarettir. Bu devletle ilgili bir işi temsil eder yada iş yeriniz ile ilgili konuları kapsayabilir. Kırıldığını gördüyseniz devletle ilgili bir işte bazı aksaklıklar olacağını gösterir. Bir iş için için vereceğiniz bir dosyada eksiklikler olabilir.

Yanlış düzenlenmiş bir dosya sizi uğraştırabilir. Eğitimle ilgili bazı başvurularınız olacaksa hiç hesapta olmayan bazı aksilikler oluşabilir. Hazırladığınız evraklar eksiktir ve kayıt işlemleri ertelenebilir.

Falda sehpa görmek, çok değişik şekillerde de yorumlanabilir. Mesela önüne çeken biri bir kamu kuruluşunda işe girebilir. Kamu kuruluşlarıyla ilgili konularda istediği olumlu cevapları alabilir. Bir mahkeme söz konusuysa davayı kazanabilir ve tazminat alabilir.

Boşanma davası açan biri boşanabilir. Daha önceden sonuçlanan bir davanın kağıdı elinize ulaşabilir. Eğer önüne çektiğini ve ayaklarını yada ellerini üstüne koyduğunu görüyorsanız garanti bir işe girebilirsiniz. Planladığı bir projeyi hayata geçirebilir ve bu projede başarılı olur.

Uzun zamandır ertelediği bir hayalini gerçekleştirebilir ve manevi olarak kendini huzurlu hissedebilir. Üzerine koyulan yiyeceklerin düştüğünü görmek bu dönemde sabırlı olmayı öğrenmeye işaret eder. Sabırlı olmak her zaman insana kazandırır. Bu dönem sizi sıksa da sonunda büyük bir ödül olduğunu unutmayın. Sondaki ödüle kavuşunca zorlu geçen günleri hemen unutacaksınız.

Üstüne koyulanların kaydığını gören kişi bu dönemde bol bol alışveriş yapabilir. Evine yeni bir eşya alabilir. Uzun zamandır isteyip de yaptıramadığı dekorasyon işine el atabilir. Hayatında yenilikler yaratabilir.

Kahve falında sehpa görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.