Kahve Falında Su Aygırı Görmek Ne Demek?

Falda Su Aygırı Görmek

Kahve falında su aygırı görmek; bu hayvanın çok büyük ve güçlü olmasından dolayı, falına bakılan kişinin de güce ve iktidara sahip olacağını gösterir. Aynı şekilde masum bir insan ile dostluk kuracak ve menfaat beklemeyen insanlar ile iletişim haline geçeceksiniz. Falda su aygırı görmek, pozitif şekilde yorumlanır.

Kahve fincanında su aygırı şekli çıkması, ev içinde meydana gelmiş olan problemlerin çözüme kavuşacağının habercisidir. Bazı yorumculara göre, fal sahibi evli ise çocuk sahibi olabilir. Bekar ise, haneden birinin bebek sahibi olacağı müjdesini alabilir. Bu bebek herkesi çok mutlu edecek. İlişkinizdeki pürüzler giderilecek.

Kahve falında su aygırı ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, ilişkileri varsa ciddiyete dökecekler ve evlilik için ilk adımları atacaklar. Kalbi boş olan kişiler, yeni bir aşka hazırlıklı olmalılar.

Kahve tabağı içerisinde su aygırı ve insan yan yanaysa, hane içinden birinin sizden özür beklediğidir. Kalbini kırdığınız birileri varsa, özür dileyerek gönlünü almanız, sizin de içinizi rahatlatacak. Vicdani duygularınız şu sıralar ağır basacak. Çok daha duygusal ağırlıklı kararlar alacaksınız.

Bazı alimlere göre, falda görülen su aygırı sembolü, kudret sahibi bir insan ile ortak iş yapmaya yorumlanır. Güç sahibi bir insanın desteği ile birtakım iş konularında daha başarılı olacaksınız.

Kahve falında su aygırı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.