Kahve Falında Küp Testi Görmek Ne Demek?

Kahve falında küp testi görmek, fal sahibinin bolca yatırım yapacağı ve geleceğini sağlam temeller üzerine inşa edeceği anlamını taşır. Bu birikimler ilerde fal sahibinin çocuklarını okutması için bile yeterli olacaktır. Eğer kafasını iyi kullanırsa yaşlandığı zaman çocuklarına bırakacağı çok güzel bir mirasa sahip olacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir testi sembolü, fal sahibinin tüm bu gelişmeleri hayat arkadaşı ile birlikte yaşayacağına dalalettir.

Falda küp testi görmek, bazı fal yorumcularına göre eş dost akraba ziyaretleri ile yorumlanır. Manevi olarak huzura ermek ile yorumlanan bu ziyaretler sayesinde fal sahibi öteki dünyasına yatırımlar yapacaktır. Aldığı dualarla gönlü ferahlayacak olan fal sahibi girdiği bir ortamda ufak bir nazara gelebilir. Üzerinden nazar dualarını eksik etmemesi gereken fal sahibi, yıldızı düşük olduğu için kıskanç bakışlardan çok çabuk etkilenmektedir.

Fincanın ağız kısmına doğru beliren ufak tefek testi sembolleri, fal sahibinin etrafında onu çok beğenen ve sürekli takdir eden insanlar olduğunu göstermektedir.

Bir diğer anlamı ile sır küpü bir insan ile muhatap olmak demektir. Bu insanın ağzından laf almak hiçte kolay olmayacağı için fal sahibi merak ettiklerini öğrenene kadar, epey zorlanacak hatta biraz bıkacaktır. Ama biraz sabır gösterirse ve doğru soruları sormayı başarırsa, amacına ulaşacak ve bilgi sahibi olmak istediği konuda nihayet eline yeterince koz geçecektir.

Fal tabağının ortasında iri bir şekilde çıkmış ise evli fal sahipleri için rahat maddi günlere, bekar fal sahipleri için bereketli bir eşe işaret eder.

Bakınız: Kahve Falında Testi Görmek

Kahve falında küp testi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.