Kahve Falında Başı Öne Eğik Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında başı öne eğik adam görmek, fal sahibinin fazla suskun ve küskün hallere büründüğünün ve bunun pek hayra alamet olmadığının sembolüdür. Eğer fal fincanında beliren başı öne eğik adam sembolü akmıyor ise fal sahibi içinde sürekli bir şeyler biriktiriyor ve bunların büyümesine fırsat veriyor.

Fincanda başı öne eğik adam sembolü belirmiş ise fal sahibi hiçbir düşünceyi içine atmıyor ve anında tepki vererek en güzelini yapıyor demektir. Bu şekilde olayların daha da büyümesini ve yanlış anlaşılmasını da engellemiş olur.

Falda başı öne eğik adam görmek, bir diğer anlamı ile birikim yapmak istemek fakat bir türlü eyleme geçememektir. Eğer fal sahibi gereksiz harcamalarına bir son verip arkadaşları ile geçirdiği vakitlerde masraf yapmaktan kaçınır ise bu isteğini gerçekleştirebilir.

Eğer fal fincanında beliren başı öne eğik adam sembolü fincanın kulp kısmına doğru belirmiş ise hane içi küçük tatsızlıkların büyüyüp kocaman bir bela olmasını engellemek için fal sahibinin harekete geçmesi gerektiğini işaret eder. Ufak tefek sürtüşmelerin tatlıya bağlanması ilerideki büyük kavgaları engellemekle kalmayıp ailevi muhabbetin de artmasına vesile olacaktır. Fal sahibine maddi manevi değer veren ve onu asla yalnız bırakmayan bir aile büyüğü ile yorumlanır.

Eğer fincanın dip kısmında başı öne eğik adam sembolü belirmiş ise fal sahibi ile bu aile büyüğü arasında çok büyük bir anlaşma sağlanacak demektir. Fal tabağında belirmiş ise geçmişten gelen bir yalancının fal sahibinden özür dileyeceğini işaret eder.

Kahve falında başı öne eğik adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.