Kahve Falında Bahçe Görmek Ne Demek?

Kahve falında bahçe görmek, karanlıklardan aydınlıklara, darlıklardan ferahlıklara çıkmaya dalalettir. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlar aşama aşama yok olacak. İnsanlarla ilişkiniz daha düzenli ve ılımlı bir hale gelecek. Özellikle aile içi çatışmalar giderek azalacak ve karşılıklı anlayış hakim olacak. Eşinizle ya da sevgilinizle ayrılmanın eşiğindeyseniz, bu durum bağlılığınızın güçlenmesi için bir adım haline gelecek.

Eğer belirgin ve yoğun bir biçimde görülüyorsa bir an önce hayal ettiğiniz huzur ve mutlu dolu ortama kavuşacaksınız. Eğer daha silik ve az okunaklı bir biçimde gördüyseniz darlıklardan ferahlıklara yavaş yavaş ancak kalıcı olarak çıkacaksınız. Aile içi çatışmalardan kurtulup mutlu bir ortamda hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.

Falda bahçe görmek, birbirini seven insanların bir araya geleceğine işaret eder. Sevgiliniz, eşiniz ya da çocuklarınız bir süredir zorunlu olarak sizden uzakta yaşıyorsa kısa bir süre sonra bir araya gelip hasret gidereceksiniz. Eğer belirgin bir şekilde görebiliyorsanız sevdikleriniz kalıcı olarak da yanınıza dönebilir. Ancak ilk anda ne kadar mutlu olsanız da bu durum size bir süre garip gelebilir, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızın yaşadığınız şehri ziyarete geldiğini, bu vesileyle sizi de görmek istediğini öğrenebilirsiniz. Grup halinde gelen eski arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz. Ayrılıkların ardından gelen heyecanlı ve mutlu kavuşma anlarını, zor zamanların ardından gelen sakin günleri gösterir. Uzun zamandır çektiğiniz ve asla kurtulamayacağınızı düşündüğünüz sıkıntıların birer birer yok olmaya başladığını göreceksiniz.

Kahve falında bahçe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.