Kahve Falında Tepsi Görmek Ne Demek?

Falda Tepsi Görmek

Kahve falında tepsi görmek; gelecek bir haber sonrası çıkılacak yolculuğu simgeler. Fal sahibi alacağı bir haber karşısında hemen yola koyulabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz bir insanın davetine katılmak için de uzun bir yolculuk yapabilirsiniz.

Falda tepsi görmek, bir kutlama daveti alacağınıza da yorumlanır. Uzakta oturan bir yakınınız sizi düzenleyeceği organizasyona çağırabilir.

Kahve fincanında tepsi şekli çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafında yakın zaman nişan haberi alınacağına yorumlanır. Falına bakılan kişi bekarsa, gelecek günlerde ciddi bir ilişki ve ardından nişan töreni olabilir.

Falda görülen tepsi sembolü, fincandaki konumuna göre değerlendirildiğinde ortaya başka yorumlar çıkabilmektedir. Eğer kahve falında elinde tepsi tutan biri varsa, bir yerden gelecek para veya hediyeleri simgeler. Evlilik çağında çocuğu olanlar, yakında çocuklarının izdivaç kurduklarına şahit olacaklar demektir.

Kahve falında kına tepsisi görmek

Söz ve nişan törenleriyle bağdaşlaştırılır. Yakın zamanda çevrenizden biri evlilik kararı alarak sizi yüzük takma törenine davet edebilir. Aileden biri kendi yuvasını kurabilir.

Kahve falında tepsi tutmak

Evinize gelecek misafiri simgeler. Bu misafirin gelme amacı size bir müjde vermek olabilir. Bu misafir ev halkını mutlu edecek havadisler getirecektir. Sizi ilgilendiren bir haber olabilir.

Kahve falında boş tepsi görmek

Çok fazla harcama yapıyorsanız bir müddet harcamalarınızı kısmanız yönünde uyarı manası taşır. Gelecek günlerde toplu paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kahve falında tepsi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yakın zamanda yolculuk yapabilirler ve nişan kutlamasına katılabilirler. Bekar olanların karşısına evlilik fırsatı çıkabilir. Yakın süreçte işleriniz yolunda gidecek ve sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz.

Kahve tabağında tepsinin anlamı, haneden birinin parmağına yüzük takmasıdır. Kendi aile fertlerinizden biri yakında evlenebilir. Evlilik çağına gelmiş kardeşleriniz varsa, yakında ilişkisini resmiyete dökmek istediğini ailenize duyurabilir.

Kahve falında tepsi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.