Kahve Falında Mermi Görmek Ne Demek?

Falda Mermi Görmek

Kahve falı konusunda fincanda beliren şekiller hakkında benzetmeler yaparak şekillerin yorumuyla ilgilenen biriyseniz, tek tek objelerin anlamını öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin kahve falında mermi görmek hayatınızda yaşanacak olan ani gelişmeleri işaret ediyor olabilir. Nasıl ki gerçek hayatta kurşunun bir anda nereden gelip saniyeler içinde nasıl hareket ettiğini kestiremeyeceğimiz gibi kahve fincanında beliren mermi de hayatta yaşanabilecek olan çok ani olayları simgelemektedir.

Eğer kurşun kendi hanenizdeyse sizin ya da yakınlarınızdan birinin yakında yaşayabileceği ters bir olaya işaret ediyor olabilir. Diğer taraftan mermi karşı hanedeyse yine tanıdığınız ama çok yakınınız olmayan bir kişinin hayatında yaşayacağı ani bir olayı simgelemektedir.

Falda Mermi Görmek

Kahve falında mermi görmek önümüzdeki süreçte her zamankinden daha dikkatli olmanızı gerektirir. Zira tüm duyularınızı kullanmalı, gözünüzü ve kulağınızı dört açmalısınız. Tehlikenin nereden geleceği belli olmayacağından dolayı tanıdıklarınız, çevreniz, iş ortaklarınız ve tüm muhataplarınız hakkında tedbirli davranmanızı öneririz.

Olayların gidişatını takip etmenin zor olduğu bu gibi bir durumda en azından tedbirli olmanız, olayı çok daha hafif şartlarda atlatabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olabilecektir.

Yine falda görülen merminin büyüklüğü yaşanacak tersliğin büyüklüğünü de resim edebileceği gibi, bulunduğu alanda yaşanabilecek şiddetin gücüyle ilgili olarak sizlere bir fikir verebilir.

“Mermi Görmek Ne anlama gelir?”

Kahve falında mermi görmek bulunduğu konum itibarıyla fal yorumunu etkiler. Örneğin mermi fincanın yüksek yerlerinde apaçık fark edilebiliyorsa, gelen düşman apaçık bir şekilde kendini göstererek gelecek demektir. Fakat mermi fincanın diplerindeyse daha sinsi bir düşman tarafından planlanan olaylar karşınıza çıkabilir ve oldukça hazırlıksız bir anda da sizi yakalayabilir demektir. Yine yarattığı etki de bir o kadar kuvvetli olacaktır.

Ek olarak kurşunun yanında bir insan silüeti bulunuyorsa, bu işin bir insan tarafından tertip edildiği yorumunu yapabilirsiniz. Şayet kurşun sade ve çıplak şekilde fincanda belirdiyse de olaylar kendiliğinden gelişecek demektir. Yani hayatınızda yaşanacak olan bu terslik doğal yollardan gelecek. Her halükarda kahve falı içinde mermi gören kişi yakın süreçte çok daha duyarlı yaşamalı ve  kendi çapında azami dikkatle davranmalıdır.

Kahve falında mermi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.