Kahve Falında Sakız Görmek Ne Demek?

Falda Sakız Görmek

Kahve falında sakız görmek; gıybet eden kimselerin varlığına işaret eder. Özellikle sizin hakkınızda yalan yanlış dedikodular yapan birileri olabilir. İş hayatı ya da haneden birileri, sizinle ilgili bir takım söylentiler çıkarabilirler ve bu sözler kulağınıza yakında gelebilir.

Falda sakız görmek; işitilen sözler karşısında çok üzülmek olarak yorumlanır. Başkalarının sizler hakkındaki görüş ve düşünceleri, son günlerde sizi yıpratabilir ve bazı insanlarla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.

Kahve fincanında sakız şekli çıkması, genelde etrafta dolaşan dedikodu manasına gelir. Fal sahibi güvendiği kişiler ile paylaştığı bir sırrını başkalarından duyabilir. Özellikle sosyal hayatınızda sizi üzecek olaylar gelişebilir ve kendinizi savunmak zorunda hissedebilirsiniz. Her ne kadar bu duyacağınız şeyler sizi üzse de, metanetli olmanızda fayda vardır.

Falda görülen sakız sembolü, başkalarının ağzına laf vermek olarak da değerlendirilebilir. Yine fal sahibi biri hakkında söylediği şeyler yüzünden zan altında kalabilir. Başkaları hakkında yorum yaparken temkinli olmalısınız. Bu kişilere bu laflar iletilebilir. Hele ki, sizi çekemeyen ve birileri ile aranızı bozmak isteyen kimseler varsa, bu kişiler şu günlerde size zor zamanlar yaşatmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Kahve falında sakız ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aile içi ve hane içerisinde söylentiler ile yüzleşmek zorunda kalacaklar. Yine arkadaş ve iş hayatınızda da bu gibi sorunların ortaya çıkması söz konusu olabilir. İnsanlara karşı güveninizi sarsacak şeyler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında sakız görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.